Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Studentský notebook

Studentský notebook

14.08.2015 22:20
příspěvků:2

Dobrý den všem na tomto fóru,

obracím se na Vás s prosbou o pomac při výběru studentského notebooku pro svou dceru, která nastupuje na víceleté gymnázium.

Rád bych ji pořídil s nástupem do školy notebook, který by ji vydržel pár let a byla s ním spokojená. velice rád bych zakoupil výrobce Lenovo, protože sám mám model Z710 a jsem s ním spokojen, ale není to striktní.

Bude velmi vděčný za veškeré názory a připomínky.

S přáním pěkného dne
Pavel

15.08.2015 09:51
ověřen
příspěvků:4 972

Na ceně nezáleží? A barva? Holky chtějí vždy něco extra :-)

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
16.08.2015 22:16
příspěvků:2

Zdravím,
děkuji za reakci.

Pro upřesnění požadavku. Nemyslím, že by byloa důležitá barva atd. Spíš funkčnost atd. Co se týče ceny to je otázka na správném místě. Nevím v jaké cenové hladině se pohybovat v této oblasti. Přeci jen se jedná o 11 ti letou dceru a byl bych rád, aby ji Notebook nějakou dobu dobře sloužil.

V tomto případě jsem i ochoten zainvestovat pokud to ovšembude mít i přínos.

Opět děkuji za Vaše rady a názory.
Pěkný večer všem

17.08.2015 08:33
ověřen
příspěvků:4 972

To je fakt malá holka a nic drahého bych nekupoval. Ono do toho sice můžeš dát 2x i 3x tolik, ale nikdo nezaručí, že to bude 2x, 3x déle fungovat. Pro začátek bych koupil něco středního.

Např. https://www.alza.cz/lenovo-ideapad-g50-30-black-d2173179.htm

Trochu lepší, ale bez SSHD - https://www.alza.cz/lenovo-thinkpad-edge-e550-black-20dfs-019-d2367892.htm?o=2

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace