Úvod > Fórum > Hardware > PC - desktopové počítače > Stejný problém u dvou základních desek

Stejný problém u dvou základních desek

28.02.2015 14:40
příspěvků:1

Zdravím.Mám starší PC HP Compaq dc5100MT a mám u něj problém..Dnes jsem ho cca po 2 měsících chtěl zapnout, ale ukázalo se mi jen to okno s logem HP a potom črná obrazovka a nic...Větráky se točí HDD taky ale dál se to nedostalo...Tak jsem zkusil vše odpojit postupně, RAM, HDD, vyměnit procesor, vydnat baterku z desky a pořád nic..Mám ještě jednu stejnou desku, tak jsem je prohodil a zapojil tu druhou, jenže ta mi dělala uplně to samé..Tak jsem vzal tu původní desku, zkusil jsem ještě jiný zdroj a pořád stejná chyba..Už si nevím moc rady, pokud někdo budete mít nějaký tip, dejte prosím vědět.Předem moc děkuji :-)

28.02.2015 16:33
ověřen
příspěvků:1 873

Hmm, je docela možné, že odešel - je vadný zdroj a ten zlikvidoval jednu pak i druhou desku..

( proměrit, odzkoušet, servis ...)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace