Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Stažené Soubory

Stažené Soubory

10.05.2012 14:32
příspěvků:3

Zdravím,

Na notebooku mi nejdou otevřít stažené soubory. Chce to po mě vybrat program, který to otevře. Poradí mi někdo prosím? Děkuji.

10.05.2012 14:48
ověřen
příspěvků:1 280

Myslíš soubory co stáhneš např.: film, písnička(mp3) a nebo složka "stažené soubory" ???

CPU: Intel Core i5 3330 RAM: Corsair 2x4GB DDR3 1333MHz CL9 MB: Gigabyte B75M-D3H, s.1155, DDR3, mATX GK: AMD r7 260x 2gb, Zdroj: Fortron FSP500-60GLN Disky: Hitachi 160GB + Seagate 500gb OS: Windows 7 Ultimate 64bit, Windows 10 Pro 64bit
10.05.2012 15:06
příspěvků:1 279

Složka to asi nebude, nedokážu si představit situaci, kdy by byla použita tato hláška, aniž by se jednalo o konkrétní soubor - napište sem jeho koncovku (to co je za tečkou, jako je třeba u wordu *.docx atd.)

http://www.nonstoppc.cz - Nonstop PC servis Praha a okolí - opravy PC a notebooků, odvirování, obnova dat, poradenství, pc sítě a wifi, instalace a reinstalace PC, čištění PC a notebooků, optimalizace chodu, upgrade PC
10.05.2012 19:22
příspěvků:43

Ano složka to nebude jelikož složka je pouze adresa k určitému místu na disku a nejedná se tedy o soubor. Nicméně se podívej na vlastnosti toho souboru a napiš jakou má koncovku... ( to je u typu souboru takovéto v závorce např (mp3)

Každopádně si najdi k tomu souboru program pomocí kterého ho otevřeš...

Tady máš seznam přípon : ( program )

  • .txt - Jednoduchý textový dokument (notepad-má ho již win)
  • .doc (*.docx) Textový dokument aplikace Microsoft Office Word (MS WORD 2010-2007)
  • .pdf Soubor Adobe Acrobat (Adobe Reader)
  • .png Grafický souborový formát používaný pro obrázky na síti (nějaký editor obrázků - i ve win)
  • .jpg Nejčastější grafický souborový formát (jako u png)
  • .gif Grafický souborový formát používaný na fórech jako avatar (to samé..)
  • .mp3 Audio soubor (přehrávač - apř windows media player - taky ve win)
  • .wav Audio soubor, standardní Microsoft Windows hudební formát (jako u mp3)
  • .js Soubor JavaScriptu (java od sun)
  • .zip Komprimovaný soubor v programu Zip (prohlížeč - taky ve win /nebo winrar či 7zip)
  • .flv Flash video soubor (adobe flash player)
  • .exe Spustitelný soubor (windows)
  • .rar Komprimovaný soubor v programu RAR (winrar/7zip/jZIP/...a spousta dalších)
  • .iso Obraz disku (CD/DVD) (Daemon tools (lite-zdarma)...)
  • .lnk Zástupce aplikace (v OS Windows) (windows...)
  • .7z komprimovaný soubor (7zip - program se tak jmenuje )

A mnoho dalších

11.05.2012 09:42
příspěvků:3

Jedná o složku jako celek. Ta, do které se ukládají veškerá stažená data nejde otevřit.

11.05.2012 09:51
příspěvků:1 279

A v total comanderu se tam nedostanete?

http://www.nonstoppc.cz - Nonstop PC servis Praha a okolí - opravy PC a notebooků, odvirování, obnova dat, poradenství, pc sítě a wifi, instalace a reinstalace PC, čištění PC a notebooků, optimalizace chodu, upgrade PC
11.05.2012 10:56
příspěvků:3

Ani comander.exe mi nejde otevřít, protože jsem(nevím proč) zvolil na otevírání adobe flash player, takže nemůžu otevřít prakticky nic. Děkuji za odpovědi a rady.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace