Úvod > Fórum > Hardware > starší Pc - sestava

starší Pc - sestava

07.11.2016 13:14
příspěvků:4

Zdravím vás. Nějaký ten pátek už hry nehraji. Čas už pokročil a znovu mě chytla chut si něco zapařit :-). Nicméně moje stařičká sestava už je zřejmě nevyhovující dnešnímu standartu. Moc tomu hardwerovému světu nerozumím a chtěl bych se vás optat zda má cenu upgradovat mojí sestavu, zda to vůbec jde tak aby investice byla co nejmenší a zahral si aspon nějakou dnešní hru (Mafii III.) díky za každou odpoved

Základní deska: ASUS P5G41T-M LX2/GB
INTEL CORE 2 QUAD Q9450
NVIDIA GeFORCE GT 440
8GB ram

počitač byl zakoupen jako sestava od HALL3000

07.11.2016 13:34
ověřen
příspěvků:2 090

Je mi líto, ale se 7 let starou MB a příslušně starými dalšími komponenty moc díru do světa neuděláš. Zkusit se dá leccos, ale myslím, že ze současných her rozjedeš naprosté minimum, a to ještě jen na minimální FPS a rozlišení.

Pořádný upgrade na desce se socketem 775 neuděláš.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
07.11.2016 13:42
příspěvků:4

tak jo díky za odpověd;) napíšu ježíškovi :-D

07.11.2016 13:54
ověřen
příspěvků:2 090

Neblbni, Ježíšek Ti na..re. To chce pár korun.

A PC si nech sestavit u odborníků, třeba i tady. Hotové sestavy jsou vesměs dražší a slabší při stejné ceně.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
07.11.2016 14:09
příspěvků:4

:-D jasně, tenhle pc se mi doma válel na půdě, docela jsem na něm před lety hrával. Ted mám více času, tak mě to zase chytlo, ale 15-20 tisic se mi nechec investovat :-D a na rovinu na konzele se mi nechou kupovat hry :-D nejsem nějakej honič FPS nebo co to vlastně je,ale strašně si chci zahrát mafii :-D nějaké i3,i5,i7, gtx to jsou pro mě španělsá vesnice :-D

07.11.2016 14:20
ověřen
příspěvků:2 090

Hele, tu mafii zkus, napiš, co Ti to říká a jak Ti to vynadalo a můžeme něco zkusit.

PS. I já mám rád historické kousky a ta moderna mě nebere. Jediný rozdíl je v tom, že nehraju, takže mám o problém míň...

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
07.11.2016 21:22
příspěvků:4

Jako zkusit na týhle sestavě? Co by mi to mělo říkat? :-) neutáhla by to nějaká lepší grafika?

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace