Upoutávka

Špatně bootuje PC

01.06.2011 16:06
příspěvků:2

Dobrý den,

mám doma tenhle šrot(z koupi nového pc nakonec sešlo)

CPU P4 3Ghz, 2 gb ram, vga gf 8600gt 256 mb vram, pci-e 16x, OS Win XP Home

Problém->prostě po reinstalu to jede chvíli normálně, potom se to při jednom bootu zasekne(nabootuje do win, pořád šrotí disk->BSOD error 24, potom se to jen restartuje, dá na výběr z nouzového režimu, nouzového režimu zprací v síti, normálního spuštění, poslední známé funkční konfigurace, ale ať vyberu cokoli, proběhne jen další restart a zase je na výběr z oněch čtyřech možností, takhle to jede pořád dokola...

Otestoval jsem cpu, ram(memtest, occt), hdd(chkdsk, smart), zátěžový testy(3dmark06+monitoring, teploty cpu, vga, hdd v normálu)...

Při zátěži(hra, 3dmark06) se pc po určité době sekne "úplně na tvrdo", pomůže jen hrubý restart...Myslím si tedy, že problém ve zdroji nebo v základové desce nachází se. Proto se chci zeptat, jestli jste také toho názoru, protože se mi novou desku kupovat zbytečně nechce

<span style="color:#40BF40">//upraven nadpis tak, aby odpovídal obsahu tématu

01.06.2011 17:29
příspěvků:63

Tohle mi minule dělala deska, ale aby toho nebylo málo odešel i disk

01.06.2011 17:47
příspěvků:2

takže vyměnit motherboard

02.06.2011 08:45
příspěvků:5 728

nejprv bych zkusil pc trošku profouknout. Ale je docela možný že odchází disk (smart to může ukazovat špatně...)

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace