Úvod > Fórum > Internet > Ostatní > Sony Vegas - Problém

Sony Vegas - Problém

04.05.2017 13:00
příspěvků:4

Zdravím, mám takový problém ohledně Sony Vegas Pro 13, když chci začit editovat video, a vložím to video do Sony Vegas tak se mi neukaže obraz, video běží ale nevidím obraz viz screen http://prnt.sc/f2p7p9

Pokud by někdo věděl jak to mám vyřešit tak budu rád.

04.05.2017 13:11
ověřen
příspěvků:4 972

Screeny se dávají do přílohy sem.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
05.05.2017 11:43
příspěvků:4

Aha, omlouvám se tak zde ho máte

05.05.2017 13:33
ověřen
příspěvků:4 972

Zkusil si to přeinstalovat?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
05.05.2017 17:08
příspěvků:4

Ano, zkusil jsem to

05.05.2017 17:11
ověřen
příspěvků:4 972

Předpokládám že to máš koupený, podívej se do Options a zkus změnit nastavení.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
07.05.2017 21:10
příspěvků:4

Dobrý den, tak mám další problém když přidám nějaké video do Sony Vegas tak obraz je hned šedý zkoušel jsem i obyčejně přidat jen Insert Video Track ale tam je taky obrazovka šedá

09.05.2017 14:13
příspěvků:8

Dobrý den

Tenhle problém jsem měl taky, problém může být jednak v samotným formátu videa, ale častější je v kodeku zapisování videa, kdy můžou být různé, ale sony to prostě nechce přelouskat. Třeba formát avi má např. kodek: H264, Xvid, MPEG-1, Motion JPEG...

mp4: H264 a MPEG-4 a dále dále. Program pokud vím přelouská jen avi s pár kodekama a další formáty na tom budou stejně, ale to si nejsem jistý a myslím že záleží i na verzi programu. Popřípadě zkus stáhnout trialko 14tek a vyzkoušej, jestli to pujde tam, dále by mohlo fungovat, když nainstaluješ nějaký kodeck packy (třeba k-lite, cccp aj.)

Hezký den,
Psycho

09.05.2017 15:47
ověřen
příspěvků:4 972

Tak Sony zpravidla přelouská jen svoje kodeky a formáte ze zařízení "zase" Sony.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
11.05.2017 21:56
příspěvků:8

Tím si nejsem tolik jistý, ale možný to je. Nic méně mě to zase funguje, jenže nevím proč.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace