Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > Software na zaznamenání highlightu

Software na zaznamenání highlightu

11.06.2016 14:34
příspěvků:3

Dobrý den,

po 3 hodinách hledání na googlu jsem se rozhodl poradit na nějakém pc forum.

Rád bych začal zaznamenávat momenty ze hry kterou hraji, konkrétně Planetside 2. Při hraní kdy se může stát nějaký kuriozní moment bych jen rád zmáčkl jednu z kláves na klávesnici a poté aby software zaznamenal např. poslední minutu hraní. Nechci nahrávat celý gameplay ale jen nějaké momentky. Kamarád to dělá přes "shadowplay" já jsem ale uživatel amd grafické karty. Hledal jsem proto alternativu a našel jsem "raptr" který jestli se nepletu už ale funguje jenom jako fraps atd.

Tuším že bych mohl nahrávat celý gameplay a poté to stříhat. Moje pc ale není moc výkonné a už teď mám při hraní her všechno vypnutý. Proto hledám nějaký jednoduší program který by se na tuto činnost mohl zaměřovat.

Předem děkuji za odpovědi.

11.06.2016 14:52
ověřen
příspěvků:4 972

Abys mohl zpětně zobrazit poslední /pro tebe zajímavou/ minutu hry, musí se to celé nahrávat na pozadí. Pokud to počítač nezvládá, pak asi nemá cenu se tím zabývat.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
11.06.2016 18:03
příspěvků:3

Nechci určitě házet flintu do žita. Jestli je takový program který bude zaznamenávat to co se děje na pozadí a já si budu moc určit stisknutím klávesy že chci uložit např. poslední minutu a ne celý záznam tak bych to rád minimálně vyzkoušel.

Další věc je ta, že ani nevím pod jakým názvem mám tuto činnost vyhledávat na googlu. Nějaký popis toho by mi taky určitě pomohl.

11.06.2016 18:58
ověřen
příspěvků:4 972

Rozumím, ale spíš budeš muset nahrávat a stříhat. Pod čím hledat nevím, ale popřemýšlím.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
13.06.2016 03:43
příspěvků:513

Tak či onak by to muselo ísť do medzipamäte na pozadí, presne ako to je v shadowplay, t.j. ako keby si reálne nahrával len s tým rozdielom, že dané video by bolo po skončení neuložené okrem tvojho pokynu uložiť. Čiže aj keby si našiel na to program, tak by si bol obmedzený s tvojím PC.

i5 6600k, MB: MSI mortar, Msi GTX 1060 Gaming X 6GB, 2x8GB ddr4 2133mhz, SSD Intel 535 120GB, 1TB SSHD + 640GB HDD,na vodnom chladeni cooler master seidon v2 vetrak Noctua 120mm industrial 3000rpm...Zallman 600W vychodena priemyslovka so zameranym na pc systemy, posledne dva roky uzsie zameranie na sietove systemy Cisco
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace