Úvod > Fórum > Software > Ostatní > služba intel rst není spuštěna

služba intel rst není spuštěna

30.10.2012 13:23
příspěvků:11

Dobrý den,

při posledním spuštění počítače se mi v pravém dolním rohu obrazovky v panelech nástrojů objevila ikonka: služba intel rst není spuštěna. Nemohl jsem nic otevřít, spustit žádnou aplikaci, jediné co fungovalo bylo start menu, ale ani odtamtud nešlo nic spustit. V pravo dole se mi nezobrazovalo připojení ani zvuková zařízení apod. A taky se mi začala tak nějak klepat myš.

Zkusil jsem nouzový režim, tam všechno ok, přepl jsem zpět a všechno ok. Teď se mi to stalo třetí den v řade, a vždycky to šlo restartem spravit, je ale jasné, že je něco v nepořádku.

Někdo nějaké nápady, o co by se mohlo jednat? Ovladače mám všude aktuální. Procesor mám Sandy Bridge i5 a grafickou kartu Radeon HD.

30.10.2012 13:34
příspěvků:5 728

rapid storage by nemel deolat tady tu chybu, zvlastni. kazdopadne zkus stahnout http://downloadcenter.intel.com/Detail_Desc.aspx?DwnldID=21730 a z nouzaku nainstalovat, popripade zkusitn obnovu systemu do stavu pred timto problemem.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
30.10.2012 13:38
příspěvků:11

Tak nainstalovat to snad můžu z normálního režimu, asi jsem to nepopsal dost jasně. Když jsem zapl nouzový režim a potom jsem počítač restartoval, už bylo všechno ok. Ale jde o to, že se mi to stane každý den, tak jsem to chtěl vyřešit.

31.10.2012 13:37
příspěvků:11

Hm tak jsem to nainstaloval, ale evidentně to nepomohlo. Dneska při spuštění opět ta stejná věc, obnovit systém nemůžu, protože jsem to neměl na disku povoleno a tudíž nemám body obnovy.

Nějaké jiné nápady? Mimochodem mám 6-bit W7 Ultimate a systém na SSD disku.

31.10.2012 14:42
příspěvků:5 728

No, aspon pro priste vis, k cemu je obnova systemu a proc se vypinat nema

jinak, me v praci podobne vytuhne pc na cca 30sekund a pote dal jede, zkousels chvili vyckat?

jinak v nouzaku pust msconfig a zkus vsechno pozakazovat spoustet (zacal bych vsim a pote bych pridaval a pridaval, az zjistis v cem je chyba).

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
31.10.2012 14:52
příspěvků:11

No takhle, ani nevím o tom, že bych to kdy vypínal, spíš mě nikdy nenapadlo se podívat, jestli je to zaplé.

31.10.2012 15:14
příspěvků:5 728

muze byt problem i jinde.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
08.11.2012 15:35
příspěvků:11

No tak pořád to blbne, poslední dobou ještě častěji. Už to teda radši vůbec neříká že sst není spuštěna, ale občas prblikává plocha ,dokonce už mi to párkrát vyhodilo chybu při načítání plochy, naposled že user logon failed a zůstal jsem trčet na černé obrazovce s myší. Přes msconfig nevím jak to zkontrolovat, protože třeba jedno z pěti spuštění se to zapne normálně a nepoznám teda, jestli je to tím, že jsem tam něco povolil/zakázal... V nouzáku chybu PC neukazuje a když mi to spustím normálně a nefunguje to, tak se mi ani msconfig nezapne.

Začínám zvažovat, že nadobro reinstalnu Windowsi...

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace