|<<2>>|

Sluchátka a zvuková karta

12.07.2016 12:59
ověřen
příspěvků:2 090
satam | 12.07.2016 12:22

Dobře. Tak mi řekni, kam ty samce v tomhle konkrétním případě strčíš. Akorát tomu chudákovi motáš hlavu!

Tak to dopadá přesně, jak jsem v citované reakci uvedl.

Ten můj dotaz "Na co reaguješ" nebyl určen Tobě, ale bluespiritovi.

Já se snažím Ti poradit a ne motat hlavu, zřejmě se snažím málo. Prosím, nějak si to přefiltruj, já jen potvrdím, že trvám na svém posledním příspěvku před tímhle.

"Každopádně jsem myslel, že mi tady třeba někdo hodí odkaz na ten sluchátkový zesilovač. Který se třeba v téhle kombinaci hodí..

Něco jako třeba tohle. Jestli je to použitelné.."

Ten odkaz je další vyhazování peněz, když chceš (snad) brzy kupovat bedny, které výstup pro sluchátka na 90% mají a ty 3.000,- jsi pak vyhodil oknem.

Ale k Tvému dotazu: Ano, chodit by to mělo. Jen budeš potřebovat napáječ (pokud není součástí dodávky) a pak propojovací kabel s cinchi (samci) na obou stranách.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
12.07.2016 13:16
příspěvků:6

:-)
No jo já to nepřefiltroval. Moje chyba.

No takže myslíš, že by to bylo kvalitní použít ten sluchátkový zesilovač.. Je zase pravda, že bedny by měly mít výstup. No ale teď se dívám, že ty yamahy ho nemají, alespoň ho tam nevidím..

http://kytary.cz/yamaha-hs7/HN143862/?gclid=CjwKEAjwqpK8BRD7ua-U0orrgkESJADlN3YBaNB2gE1YWFWBhDIBPSuqJbf2LrjY1LjIs1eVmQb_-xoCPM3w_wcB

Takže budu nejspíše mrknout po jiných bednách anebo si připlatím za ten sluchátkový zes.

12.07.2016 14:22
ověřen
příspěvků:4 972

""Ten odkaz je další vyhazování peněz, když chceš (snad) brzy kupovat bedny, které výstup pro sluchátka na 90% mají a ty 3.000,- jsi pak vyhodil oknem.""

Nesouhlasím. I pokud by ty bedna měly výstup na sluchátka, pak toto není řešení!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
|<<2>>|
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace