Úvod > Fórum > Hardware > PC - desktopové počítače > Složený počítač

Složený počítač

16.05.2015 19:13
příspěvků:4

Dobrý den, uvažuji o koupi nového počítače, tak jsem si zkusil něco poskládat, ale nejsme si jist, zda se to vše k sobě hodí, můžete mi poradit? Dík :-)

http://www.czc.cz/9sqopbmu54gvmb5jo2s6jsiv1e/seznam

17.05.2015 07:29
ověřen
příspěvků:442

Ahoj, postavil bych to jinak. Jaký máš maximální cenový strop?

Potřebuješ poradit se sestavením PC?? 1) Založ si nové téma s vhodným názvem - např: PC, 20000,- s OS nebo Nový PC na hry do 17000,- atp. 2) Pokud možno piš slušně, přehledně a s diakritikou. 3) Popiš co nejvíce své požadavky: - cena, použití PC - s Operačním Systémem (zkráceně OS) nebo bez - periferie (myš, klávesnice, monitor, atd.), speciální požadavky (bez HDD, prosklená bočnice, barevně sladěno, velikost). V případě upgradu staršího PC vypiš všechny komponenty včetně zdroje (výrobce a výkon) a jeho stáří.
17.05.2015 09:43
příspěvků:1

Určitě bych koupil lepší zdroj (nebál bych se jít nad 1000 kč) a místo vishery 6300 bych vzal 8300 nebo 8320

17.05.2015 10:22
ověřen
příspěvků:2 090

Především potřebujeme znát účel, ke kterému má ten PC sloužit. Něco jiného je kancelář a něco jiného schopný herní stroj. Pak je důležitý Tvůj cenový strop - viz BigVD. A jinak přestože nejsem přímo odborník na stavbu počítačů, zdá se mi to trochu jako slátanina, kterou nezachrání ani jiný zdroj ani jiný CPU. Case jedna z nejlevnějších, proti tomu relativně slušná klávesnice a na konci beznadějně zastaralý monitor, který snad nemá ani DVI, natož HDMI. MB, CPU a grafika záleží na účelu použití, zatím nemá moc cenu se vyjadřovat.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
17.05.2015 12:07
ověřen
příspěvků:442

Mne to přijde jako pokus o herní stroj, neboť stále panuje jisté dogma o tom, že AMD procesor + AMD grafika = herní stroj, ale ano i na účel jsem se měl zeptat.

Potřebuješ poradit se sestavením PC?? 1) Založ si nové téma s vhodným názvem - např: PC, 20000,- s OS nebo Nový PC na hry do 17000,- atp. 2) Pokud možno piš slušně, přehledně a s diakritikou. 3) Popiš co nejvíce své požadavky: - cena, použití PC - s Operačním Systémem (zkráceně OS) nebo bez - periferie (myš, klávesnice, monitor, atd.), speciální požadavky (bez HDD, prosklená bočnice, barevně sladěno, velikost). V případě upgradu staršího PC vypiš všechny komponenty včetně zdroje (výrobce a výkon) a jeho stáří.
17.05.2015 13:27
příspěvků:4
BigVD | 17.05.2015 07:29

Ahoj, postavil bych to jinak. Jaký máš maximální cenový strop?

Tak ten cenový strop, no byl bych rád kdyby se to tak nějak vešlo do těch 20k, ale nebyl by až tak velký problém, jít ke 22k

17.05.2015 13:28
příspěvků:4
satam | 17.05.2015 10:22

Především potřebujeme znát účel, ke kterému má ten PC sloužit. Něco jiného je kancelář a něco jiného schopný herní stroj. Pak je důležitý Tvůj cenový strop - viz BigVD. A jinak přestože nejsem přímo odborník na stavbu počítačů, zdá se mi to trochu jako slátanina, kterou nezachrání ani jiný zdroj ani jiný CPU. Case jedna z nejlevnějších, proti tomu relativně slušná klávesnice a na konci beznadějně zastaralý monitor, který snad nemá ani DVI, natož HDMI. MB, CPU a grafika záleží na účelu použití, zatím nemá moc cenu se vyjadřovat.

Počítač chci na hry, rád si nechám poradit od lidí, co tomu rozumí víc, jak já ;)

17.05.2015 13:33
ověřen
příspěvků:4 972

Aniž bych se chtěl někoho dotknout, pak musím přidat svůj názor.

Pokud tomu nerozumíte, pak opravdu se stavbou PC neraďte!

Tazateli bych doporučil, aby se zeptal jinde.

Dělám to nerad, ale tady http://www.pc-help.cz/viewforum.php?f=40

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
17.05.2015 13:35
příspěvků:4

Dík, napíšu i tam, uvidíme co se z toho vyklube ;)

17.05.2015 13:41
ověřen
příspěvků:4 972

Tam jsou chlapi kteří to prodávají, staví a vědí co kdejakej HW má za chyby. Tam neproděláš.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
17.05.2015 13:46
ověřen
příspěvků:442

Ano na PC-HELP ti poradí dobře.

Za mne: http://www.czc.cz/eo9lg2p97kgi19r4oqrat2sj67/seznam

Potřebuješ poradit se sestavením PC?? 1) Založ si nové téma s vhodným názvem - např: PC, 20000,- s OS nebo Nový PC na hry do 17000,- atp. 2) Pokud možno piš slušně, přehledně a s diakritikou. 3) Popiš co nejvíce své požadavky: - cena, použití PC - s Operačním Systémem (zkráceně OS) nebo bez - periferie (myš, klávesnice, monitor, atd.), speciální požadavky (bez HDD, prosklená bočnice, barevně sladěno, velikost). V případě upgradu staršího PC vypiš všechny komponenty včetně zdroje (výrobce a výkon) a jeho stáří.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace