Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Slabý výkon NTB Asus

Slabý výkon NTB Asus

14.07.2019 09:31
příspěvků:3

Zdravím!

Pred pár dňami som si zakúpil notebook ASUS X570ZD-DM266T ( https://www.andreashop.sk/asus-x570zd-dm266t-156-fhd-matny-cierny ). Mienim ho využívať prevažne na prácu v škole, avšak ako hráč som si na ňom chcel zahrať aj nejaké tie hry.

Včera som sa dostal konečne ku tomu, aby som ho vyskúšal. Aktualizoval som Nvidia ovládače, stiahol Uplay a vyskúšal nie veľmi náročné hry- Far Cry Blood Dragon/Splinter Cell Conviction. Avšak ostal som dosť sklamaný, nakoľko výkon v prvej menovanej hre bol niečo okolo 20FPS na najnižších nastaveniach. Detto pri hre Splinter Cell, kde som nastavil na stredné-nižšie nastavenia a výkon bol rovnako pohybujúci sa okolo 20FPS.

Podotýkam, že som výkon nastavil v NTB na najvyšší a samozrejme som hral s pripojeným adaptérom.

Niesom profík a sám si tu už poradit neviem. Skúšal som ešte Nvidia Optimus či notebook spúšťa hru na GTX 1050, aplikácia tvrdila že áno.

Chápem že nevlastním herný notebook, avšak mám pocit, že daný notebook by mal dané hry spúšťat o čosi lepšie. Alebo sa mýlim a viac z neho nedostanem?

Vopred ďakujem za trpezlivosť a hociaké rady.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace