Úvod > Fórum > Hardware > Síťové prvky > Síťová karta nebere ovladače

Síťová karta nebere ovladače

26.04.2013 15:24
příspěvků:2

Zdravím.

Mám nově nainstalované xp a při instalaci ovladačů zakladní desky se hlasi chybova hláška "Can not find NIC, click OK to exit program."

A v připadě instalaci dalších ovladaču siťove karty se zobrazuje hlaška "Please shutdown and plug realtek PCI card to complete the installation."

Když jsem chtěl zjistit nazev siťové karty tak ji program EVEREST vubec nenašel.

Jsem už poměrně zoufaly. Už sem vyzkoušel všechny možné ovladače, kombinace v pořadi instalace atd..

Základní deska: MSI KT4AV

Čipova sada zakladni desky: VIAVT8377A Apollo KT400A

27.04.2013 12:47
příspěvků:5 728

stahovals ty ovladace pres ofico? http://cz.msi.com/product/mb/KT4AV.html#/?div=Driver&os=XP%2064

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
27.04.2013 13:12
příspěvků:2

Samozřejmě. Zjistil jsem ze pc sitovku vubec nevidí

27.04.2013 19:11
příspěvků:5 728

Ta deska je uz celkme obstarozitni, tak bych zkusil zkontrolovat kondenzatory. Dost mozna onen lan chip odesel.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace