Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Sekání videí v kvalité 1080p

Sekání videí v kvalité 1080p

30.04.2012 13:55
příspěvků:3

Zdravim,

Jak už napovídá nadpisek,mám problém s prohlížením všech videí (a asi nezáleží na druhu přehrávače,protože jsem vyzkoušel 3) v kvalitě 1080p. Problém mám už asi 2 měsíce a nevím čím by to mohlo být. Můj počítač je už celkem dědeček,ale myslím si,že tohle by měl ještě zvládat, takže pokud někdo víte jak se toho zbavit napište..

Díky za odpovědi.

30.04.2012 14:00
příspěvků:5 728

a co to je za pc a jaky os? Jak dlouho mas nainstalovany windows?

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
30.04.2012 14:13
příspěvků:3

No já o tom moc nevím,ale procesor mám AMD Semprom(tm) 2.00 GHZ ; RAM 1GB a grafika něco od Nvidia a to je vše co vím

OS mám Windows XP professional a Windows mám nainstalovaný od doby co ho mám (asi 4roky) Jinak PC mám skoro prázdný ale už je dost zadělaný po těch čtyřech letech no..

30.04.2012 15:06
příspěvků:5 728

No ten pc rozhodne neni zadna extra trida. Pomohla by cista instalace systemu. Grafika je jaka presne(kdyby mela akceleraci videa, tak by slo pomoct)?

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
30.04.2012 15:52
příspěvků:3

Grafika je NVIDIA GeForce 7600 GT

Jinak ta čístá instalace systemu se dělá jak?

30.04.2012 16:23
příspěvků:5 728

dela se to tak, ze zazalohujes vsechny veci z oddilu(napr. na oddil d:-), kde je nainstalovany windows (obvykle c:-), stahnes si vsechny potrebny drivery, pokud mas sata disk, tak i ovladace(s tim byva problem) a preinstalujes windows (obvykle se dostava k pc instalacni cd s windowsama). Jestli i pres to se chces do toho pustit bez odborne pomoci, tak se ti klidne rozepisu

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace