Rušení zvuku

22.07.2015 19:20
příspěvků:15

Ahoj, sestavil sem známému PC ze starých komponentů a mám problém že se ze zvukovky ozývají divné zvuky. Piští při pohybu myší, po vypnutí line in se to trochu ztlumilo ale je to tam pořád slyšet, nevíte čím by to mohlo být. Děkuji za každou radu.

23.07.2015 07:25
ověřen
příspěvků:2 090

Nevíme, čím by to mohl být, protože jsi nám k tomu nic nenapsal.

Obecně lze jen říci, že to vypadá na nějakou zpětnou vazbu, popř. vada ukostření.

Ty zvuky se ozývají ze zvukovky nebo z reproduktorů? Zkoušel jsi sluchátka? Zvukovka je integrovaná nebo dedikovaná? A našly by se i další otázky, napřed ale zodpověz alespoň tyhle.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
23.07.2015 14:25
příspěvků:15

Ano zvuky se ozývají z reproduktorů, sluchátka jsem nezkoušel, zvukovka je integrovaná.Když dám repro na druhé PC vše je OK. Myslím že bude problém že je to tak stará deska, možná chytá nějaké frekvence z ostatních komponent... Laboruju nad tím už den a pořád bez výsledku... Jediné pomohlo to že jsem vypnul line-in ale pořád je to slyšet, i když potichu.

23.07.2015 16:09
ověřen
příspěvků:4 972

Co je to za myš /bezdrát?/, máš tam někde blízko mikrofon. Jak máš připojený PC? V jedné zásuvce i s repro, nebo každé někde jinde?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
23.07.2015 16:55
příspěvků:15

Normál drát, mikrofon nemam vubec. Ano PC je s repro na jedné větvi...

23.07.2015 17:01
ověřen
příspěvků:4 972

Že by to mohlo něco chytat, to máš pravdu. Zkusil si jinou myš?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace