Úvod > Fórum > Internet > Rozšíření wifi na 2 routery

Rozšíření wifi na 2 routery

22.09.2014 17:31
příspěvků:34

Dobrý den,mám internet od firmy baja.cz pro rodinný dům. Z antény co mám na střeše to jde do černé krabičky do které je přivedeno trafo a z této krabičky to jde do wifi routeru Air Live WT2000R. Na Air Live WT2000R je vypnuté DHCP a internet stejně jako počítače jsou zapojeny do zdířky LAN(WAN neobsazen). Nicméně na tento router mám ve svém pokoji špatný wifi signál. Druhý router který bych chtěl použít pro zesílení je Tp-Link TD-8960NB.Nicméně nevím jak ho nastavit,ať ho zapnu jako bridge či jinak tak mi prostě wifi padá na Airlive.kanály byly rozdílné 1 a 6 myslím. Vidím 2 wifi signály od obou routerů,myslel jsem,že se to nějak sloučí.Tudíž co vlastně chci-potřebuji poradit co a jak zapnout aby mi to šlo a wifi se navzájem nerušily,jelikož wifi na airlive potom padala...Děkuji za radu,či vájde lépe koupit nějaký lepší router? třeba se třemi anténami a nemít 2 routery? Děkuji za info

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace