Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Rozbitý notebook, co s ním, prosím, prosím

Rozbitý notebook, co s ním, prosím, prosím

05.12.2017 16:48
příspěvků:1

Zdravím všechny,

měl bych dotaz, když zapnu noťas, tak asi 5 sekund se normálně točí větráček, pak přestane a ten komp se nezapne, resp. tak minutu svítí, ale obrazovka se nenahodí a po minutě se sám vypne (a je rozžhavenej, jelikož ten větráček se netočí), napřed jsem myslel, že se mi přehřívá, tak jsem ho komplet vyčistil, ale dělá mi to furt, nevěděl byste někdo, co by to mohlo být a jak to vyřešit?

05.12.2017 16:49
ověřen
příspěvků:4 972

Předně máš napsat co je to za stroj, nejsou tu jasnovidci. Vypadá to na usmaženou grafiku.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
05.12.2017 17:29
ověřen
příspěvků:2 090

Pokud víš, co to je SD a Alza, tak to nemusím dál rozvádět. SD starý, Alza nový.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
05.12.2017 17:31
ověřen
příspěvků:4 972

Nechápu?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
05.12.2017 17:44
ověřen
příspěvků:2 090

Sám jsi napsal o usmažené grafice. Souhlasím s tebou. Pak SD je sběrný dvůr, no a Alza je jedna z možností, kde pořídit nový ntb

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
05.12.2017 17:45
ověřen
příspěvků:4 972

Už mi to došlo :-D

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace