Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > Restart PC při hře - prosím pomozte

Restart PC při hře - prosím pomozte

08.11.2012 23:06
příspěvků:3

Zdravím, mam notebook Acer Extensa 5620Z, Win XP Professional SP3, dvoujadro 1,6GHz, 1GB RAM, GK je GMA X3100. Tady je problem: Pri hre Vampire: The Masquerade Redemption se mi neustale stava, ze pri zapnuti hra bezi chvili v poradku, ale pak se notebook sam od sebe na tvrdo restartuje. Stava se to jen u teto hry, nikdy jindy ne. Zkousel jsem ji preinstalovat, dokonce jsem preinstaloval i cely system, notebook je vycisten, neprehriva se, ovladace jsou aktualni a ja uz nevim co s tim. V minulosti jsem tuto hru hral na tomto notebooku dokonce 2x a nikdy se mi to nestavalo. Prosim, kdo by vedel, co s tim, tomu bych byl moc vdecny. Fanda

08.11.2012 23:09
příspěvků:3

Jeste bych rad dodal, ze jsem nekde cetl, ze se hra nesnese s formatem disku NTFS, ale nevim co je na tom pravdy. Hru jsem hral na notebooku s NTFS drive bez problemu.

11.11.2012 15:53
příspěvků:37

Mám ten samý problém. Dopiš jaké hry myslíš a při kterých se ti to resetuje.

11.11.2012 19:15
příspěvků:3

Zdravim, stava se to vyhradne u hry Vampire: The Masquerade Redemption, jinak např. při hraní GTA San Andreas, Stronghold Crusader, FIFA, Spore nebo HOMAM 4 se to nestava.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace