Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > 5.1 repráky aplikace na zesílení zadných reproduktorů

5.1 repráky aplikace na zesílení zadných reproduktorů

19.12.2014 16:25
příspěvků:7

Dobrý den.. Mám takový problém, že mám 5.1 setup (Logitech Speaker System Z906) a zadní reproduktory mám na zdi za mnou, která je celkem daleko.. na panelu kde se dá nastavit hlasitost zadních reproduktorů to mám nastavené naplno, ale bohužel to pořád nestačí.. Bohužel také přední nejdou ztlumit což je docela pech, proto bych potřeboval nějaký program který by mi dokázal buď ztlumit přední reproduktory a nebo ještě zhlastit zadní.. pokud by tu byl někdo kdo o něčem takovém ví nebo jako to vyřešit ještě jinak, tak dejte vědět.. děkuji moc s pozdravem PiX

19.12.2014 16:44
příspěvků:99

A nejde nastavit na ovladači neznám ty tvoje ale co sem kdysi měl bylo nastavení přímo na ovladači zvlášť pro předek zadek střed a bas

19.12.2014 16:53
příspěvků:7

jestli myslíš ovladač pro PC jako driver.. tak ten pro tyhle repráky bohužel není.. a na ovladači od repráku to nastavitelné bohužel není.. na tom jde nastavit to samé jako na tom panelu, takže tím si moc nepomůžu :/

22.12.2014 06:35
příspěvků:1

Posledního půl roku je dost zasekanej a spuštění PC cca 15min, spuštění chromu až 5min. Jen nevím, zda to připisovat opotřebení HW nebo by stačil jen reinstal. Jelikož XP údajně nemají být již aktualizovány, tak mi přijde, že nemá smysl přeinstalovávat ty XPéčka znova. Ale mám strach, aby se sedmičkama nebyl problém se zpomalením už od začátku. V HW už nemám tak deset let přehled, takže jsem trochu v pasti...????

watson
25.12.2014 02:58
příspěvků:7

Jiný téma kámo

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace