Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Reinstall failure

Reinstall failure

18.02.2013 11:58
příspěvků:48

Zdraívm, mám takový zapeklitý problém co se týče přeinstalování winů.

Rozhodl jsem se přeinstalovat to z mnoha důvodů ale nastal problém hned po prvním pokusu.

Mám v noťasu od výrobce Windows 7 Home premium a zásadní chyba asi byla dávat tam Windows XP 64. V tu chvíly se mi PC restartoval a teď už se pořád jen restartuje. Zkoušel jsem tam dát tedy CD se 7čkama a bootvat to s DVD romky ale než naběhne instalace hodí to modrou smrt. Zkoušel jsem to i ze zálohy na HDD ale to mi napsalo že potřebuje bootovací CD. Když to shrnu nejdou mi tam dát XPčka 64ky ani 32ky a teď už to háže modrou smrt i u 7ček.

V nouzovém režimu ani v posledním funkčním stavu to spustit nejde, o5 se to restartuje. Ani příkazový řádek pro sformátování HDD nenahodím.

Nějaké nápady? Já už mám v hlavě jen možnost že to hodím nějakému technikovi za tisicovku přeinstalovat.

Procesor - Intel Core i5 3470 3.4GHz Paměti - 8192MB RAM Deska - GIGABYTE 990XA-UD3 Disk - Western Digital blue 750GB Mechanika - DVD/RW Grafika - AMD Radeon HD 7800 series Case - Cooler Master Elite 332 Zdroj - ACE Power 600W Black OS: Windows 7 64bit home edition Monitor: Acer s odezvou 2m/s 21cm úhlopříčka
18.02.2013 12:28
příspěvků:5 728

Dost mozna neni podpora SATA (u winxp). Win7 bych potreboval videt co to hodi za modrou smrt, jinak neporadime.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace