Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Reinstal windows- problém s bootvaním

Reinstal windows- problém s bootvaním

10.06.2015 13:48
příspěvků:1

Mám menší problém pri spustení bootovania. Win mám originál na CD a v biosme mám 1. bootovanie nastavené na cdromku... Ale nechce mu spustiť bootovanie a hneď mi nabehne systém.. prosím no hate a radu Ďakujem :-)

10.06.2015 13:57
ověřen
příspěvků:4 972

Určitě si to nastavení FirstBoot CDROM u v Biosu uložil /F10/.

Pokud ano, pak něco děláš špatně.

Vlož CD do mechaniky a restartuj PC, mělo by to začít bootovat.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
10.06.2015 14:33
ověřen
příspěvků:1 873

Po startu a při najíždění PC zmáčkneš i tu libovolnou klávesu, pro boot z CD/DVD ?

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
10.06.2015 14:37
ověřen
příspěvků:4 972

Dobrá připomínka. Je tam Press Any Key a pokud se klávesa nestiskne, bootuje z HDD. Tedy starý systém.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace