Upoutávka
Úvod > Fórum > Internet > Tvorba webu a webdesign > Registrační formulář

Registrační formulář

30.12.2011 10:17
příspěvků:7

Dobrý den. Nepomohl by mi někdo udělat registrační forumlář? Měl by obsahovat:

Jméno
Přezdívku
Přepínač - Muž,Žena
Email
Heslo
Potvrzení hesla
AntiSpamová ochrana
Tlačítko odeslat

Potom stránka přihlášení:
Přezdívka
Heslo

Nejlepší by to bylo, kdyby se mi to ukládalo do nějaké databáze přímo na webhostingu nebo posílalo na mejl - vše bych chtěl provozovat na http://www.sweb.cz.

30.12.2011 11:05
příspěvků:5 728

neni jednodussi pouzit neco hotoveho? joomla,phprs,..... a na sweb.cz neni mysql (aspon ve free variante) a to je celkem potreba.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
30.12.2011 11:11
příspěvků:7

nemohl byste mi teda doporučit nějaký free-hosting, kde to mysql je?

30.12.2011 12:38
příspěvků:5 728

endora.cz ic.cz wz.cz zalezi taky na tom, zda mas svou vlastni domenu(domena.cz), nebo ti staci subdomena(tvoje.domena.cz).

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
30.12.2011 14:43
příspěvků:1 920

Pro začátečníka určitě endora, hostoval jsem tam rok poměrně navštěvovaný web. Na to, že je to free mají dobré služby. Další variantou je WEDOS.cz, který má neomezený hosting za 25kč/měsíc.

Pokud php nerozumíš, ani mysql, bude těžké ti něco vysvětlit. Pochybuji, že ti někdo takový formulář s ochotou sesmolí (sám to neumím, ale několikrát jsem to potřeboval).

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace