Úvod > Fórum > Hardware > Síťové prvky > První wifi router

První wifi router

26.01.2014 09:53
příspěvků:48

Zdravím všechny zkušenější v těchto vodách. Chtěl jsem se trochu poradit než učiním rozhodnutí kterého budu třeba litovat

Dosavadně mi stačila sousedova wifi ale mamča si pořídila noťas a už všichní máme smartfouny a příjde mi nelidské pořád mu to stalkovat tak si chci koupit nějaký jednoduchý router pro domácí využití pokud možno s maximální rychlostí a za rozumnou cenu. Víc jak 500 do toho vrážet nechci. Zatím jsem si vyhlídnul http://www.alza.cz/tp-link-tl-wr741nd-d155297.htm#popis může být? Popřípadě něco jiného? Děkuji moc za radu popř nějaké důležité faktory na které nahlížet při výběru :-)

Procesor - Intel Core i5 3470 3.4GHz Paměti - 8192MB RAM Deska - GIGABYTE 990XA-UD3 Disk - Western Digital blue 750GB Mechanika - DVD/RW Grafika - AMD Radeon HD 7800 series Case - Cooler Master Elite 332 Zdroj - ACE Power 600W Black OS: Windows 7 64bit home edition Monitor: Acer s odezvou 2m/s 21cm úhlopříčka
26.01.2014 16:23
příspěvků:5 728

ta 741nd je dobrá volba, sám je doporučuji všude v okolí, jestli do toho nechcou vrážet peníze. Hodně dobrý dosah a z těch cca 5ks se ani jeden neporouchal, nejstarší má 4 roky a je pod střechou (ve vedru) a nebyl s ním snad žádný problém.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace