Úvod > Fórum > Hardware > Grafické karty > Pruhy přes obrazovku - Pro Evolution Soccer 5

Pruhy přes obrazovku - Pro Evolution Soccer 5

29.04.2012 16:34
příspěvků:5

Dobrý večer, rád bych požádal o jakoukoliv radu. Omlouvám se za dost nekonkrétní specifikaci problému, ale nevím, jak ho lépe nazvat.

Na mém notebooku pouštím hru Pro Evolution Soccer 5 (stejný problém se objevuje i v Pro Evo 6) a problém je následující: při pohybu kamery (tzn. např. přihrávka přes velkou část hřiště - tudíž se kamera hýbe za míčem) se na obrazovce v prostředku objeví několik vodorovných pruhů (respektive obrazovka se v prostředku ve vodorovné "část" rozostří a celý pohyb je zpomalený). Po dokončení pohybu kamery problém ustane, další pohyb kamery znamená stejný problém. Nesouvisí to s nastavením úrovně detailů, přestože nastavím "Low", kdy místo hráčů vidím jen změť pixelů, problém se objevuje.

Přikládám odkaz na youtube, problém jsem natočil Frapsem, možná to někomu pomůže více než můj popis problému:

http://www.youtube.com/watch?v=gpw3_oHNzAM

Konfigurace notebooku je: Intel Pentium B950, RAM 4 GB a graf.karta integrovaná Intel HD Graphics a AMD Radeon HD3670M (přepínatelná).

Pokoušel jsem se aktualizovat ovladače graf. karty, ale nepodařilo se mi to, objevila se mi hláška, že "můj počítač obsahuje nekompatibilní hardware/software a mám kontaktovat výrobce notebooku".

Budu vděčný za každou radu, např. jaké nastavení graf.karty upravit nebo něco podobného.

Děkuji za ochotu pomoci.

30.04.2012 08:46
ověřen
příspěvků:108

Těžko říct.... vypadá to že ta grafika to neutahne při tom pohybu kamery....

Sestava: Intel Pentium D 925 3.00GHz,, dvoujádro RAM: 2,00 GB Dual-Channel DDR2 @ 267MHz (4-4-4-12) (planuji přidat 2GB) GK: Msi GeForce N520GT 1GB 350W zdroj HDD:149GB FUJITSU MAXTOR STM3160211AS ATA Device (SATA) MB: Gigabyte Technology Co., Ltd. P35-S3G (Socket 775) Windows 7 64-bit
08.05.2012 13:00
příspěvků:38

Musím souhlasit s pepakodytek.Tvá grafika to nejspíš neutáhne.Dělalo mi to u starého PC na MW1.

08.05.2012 18:54
příspěvků:38

Počkej,beru zpět,tvoje grafika to unese,ale tím že máš notebook,tak určité grafické karty nejsou podporovány na určité hry(jen na notebooku).co je to za značku toho notebooku?Pokud asus tak se zkus podívat na těchto forech po podobném problému protože jsem ho viděl ten problém.Musíš si cosi na asus suportu stáhnout mám dojem ovladač(promiň že ti nemůžu napsat něco více inteligentního,ale já jsem takový problem vyděl mám dojem v Počítače,hry na těchtoch fórech jen jednou).zkus se podíva,mělo by ti to potom jet.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace