Úvod > Fórum > Hardware > Grafické karty > Pruhy jezdící přes videa, chyby ve hrách

Pruhy jezdící přes videa, chyby ve hrách

07.10.2012 15:54
příspěvků:1

Ahoj, píšu tu jako moje poslední naděje. Předem říkám, že počítačům nijak zvlášť nerozumím, ale nikdo mi není schopný poradit tak se obracím tady na vás. Před pár měsíci se mi začala dít podivná věc s obrazem. Ne, když jsem na netu, nebo normálně na počítači - to je Ok. Ale když si zapnu film, video v celoobrazové režimu, nebo nedejbože hru, tak se začnou dít věci.

Někdy je to horší, někdy lepší, ale vždycky přes video běhají pruhy zelené, černé, všemi směry... Když zapnu hru (GTA) udělalo to šílenost s obrazem, že to nejde hrát. A chyba není v té hře, protože menu, úvodní obrazovky, všechno je v pohodě.

Fotky : http://imageshack.us/photo/my-images/195/bscap0008qt.jpg/ (Tady jdou vidět jen světle zelené pruhy, v reálu to bylo horší + černé pruhy)

http://imageshack.us/photo/my-images/22/gtagtitch.jpg/

Zkoušela jsem kontrolovat Directx a testovat 3D i Draw, Draw prošlo, ale 3D jak kdy. Jednou jsem testy prošla, jindy zase to hlásilo chyby (neviděla jsem 3D kostku). Prostě jak kdy. Momentálně když jsem ten test zkoušela tak mám:

Výsledky testování rozhraní Direct3D 7: Chyba při kroku 32 (Ověřování uživatele vykreslování Direct3D): HRESULT = 0x00000000 (Kód chyby)

Výsledky testování rozhraní Direct3D 8: Chyba při kroku 32 (Ověřování uživatele vykreslování Direct3D): HRESULT = 0x00000000 (Kód chyby)

Výsledky testování rozhraní Direct3D 9: Všechny testy proběhly úspěšně.

Mám starší počítač, asi tak 4 roky od poslední přeinstalace (já vím). A vím, že bych to měla přeinstalovat, ale chtěla bych vědět, jestli v tom není něco jiného.

Operační systém: XP
Verze systému: MS-7312

Procesor: AMD Athlon 64 Processor 3000+, MMX, 3DNow, 1.8GHZ

Paměť: 1022MB RAM
Directx: Directx 9.0 c
Díky za cokoliv.

07.10.2012 16:46
příspěvků:5 728

dost mozna odchazi graficka karta. Uz je to celkem starecek.

Mozna bych zkusil nahrat nove ovladace na grafiku-nedam link, nebot nevim o jakou graifku se jedna.

pokud to nezabere, tak reinstall a pokud ani to ne, tak je evidentni, ze bude chyba na 95% v grafice.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace