Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Prosím o radu - koupě nového notebooku

Prosím o radu - koupě nového notebooku

09.11.2018 23:48
příspěvků:4

Ahojte, chtěla bych vás poprosit o radu při koupi nového notebooku, cenově kolem 13000,-, ale levnější by nevadil . Bude sloužit pro pracovní povinnosti, jako práce ve vlastním e-shopu a v office, brouzdání na netu a hraní méně náročných her (The Sims 3 ). Hraní něčeho "náročnějšího" (Zaklínač,Assassin,..) bych se na ntb nebránila, ale chápu, že za málo peněz těžko pořídím hodně muziky a vzhledem k plánovanému pořízení PS4 i zbytečné. Nejlépe aby nový stroj měl optickou mechaniku (The Sims mám na cd ). Ideální by bylo, aby měl pevnou konstrukci a vydržel časté přenášení. Můj Lenovo g580 pomalu odchází do křemíkového nebe na vylomené pantíky.

Optická mechanika by nebyla úplně nutná za předpokladu, že externí mechanika je použitelná - i v tomto případě vás žádám o radu.

Předem děkuji za názory a přeji všem příjemný den :-)

Ahoj, Petra

Oudy
12.11.2018 08:22
příspěvků:230

Zdravím, odkázal bych Vás na pc-help. Tam Vám s výběrem notebooku poradí. Já s nimi nemám takové zkušenosti, abych něco doporučoval v této ceně.

12.11.2018 22:02
příspěvků:4

Dobře, děkuji za radu

Oudy
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace