Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Prosím o pomoc s notebookem.

Prosím o pomoc s notebookem.

03.02.2014 10:27
příspěvků:19

Zdravím,

mám pár problémů s mým notebookem a tak bych se chtěl zeptat, zda nevíte co s tím, nebo jako to vyřešit :-)

1) Vždy když notebook zapnu, barvy a kvalita obrazu je úžasná (mám Full HD Displej) ale cca po 30 sekundách displej tak trochu změní barvu spíše do žluto oranžova a předtím byl spíš do modra, mám dvě graf. karty, jednu Nvidiu a jednu Intel, já osobně si myslím, že ze začátku běží Nvidia a poté se diplej přepne na chod přes Intel (jen mé podezření, moc se v tom nevyznám).

2) Také když notebook zapnu, zobrazí se mi všechny ikony a po chvilce zmizí a já musím dát přes pravé tlačítko na ploše 'zobrazit ikony', čímž je ale jako že odstraním a musím to provést znovu a tím je zobrazím už natrvalo.

Předem děkuji za odpovědi :-)

..BO.o.zan
08.03.2014 09:49
příspěvků:2

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli mi někdo nebude vědět poradit.Můj notas se před časem začal přehřívat začal hučet najednou naskočila modra obrazovka a vypnul se po zapnuti naskoči modrá obrazovka a zase se sam od sebe vypne když ho zapnu přes nouzovy režim tak normalně jede jen tam jsou vidět tři šipky a je trojity monitor po čase to začne skákat a hrát ruznyma barvama posilam i foto.Je možne že je to grafickou kartou nebo to muže byt nečim jiným???Monitor byl nedávno měněny a ještě jsem se chtěl zeptat jestli je možne připojit notas přes nouzovy režim přes hdmi protože jsem to zkoušel a jaksi to nešlo

08.03.2014 09:56
příspěvků:5 728

Notebook se ti přehřívá. Pořádně ho pročisti - otevři ho a vyčisti chladič od prachu, především ventilátor(y). Jestli to nepomůže, tak ještě přepastovat teplovodivou pastou(ohledně nanášení pasty je tady témat až až).

Docela tím riskuješ, že ti brzy odejde ;)

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
08.03.2014 10:22
příspěvků:2

No on už jakoby odešel ja ho nepouživam hned po tom jsem ho zabalil a koupil novy o to nejde jen spiš jestli s tím nema někdo zkušenost a nevi co by to mohlo byt jestli to ma smysl opravovat myslím finnančně.On byl jakoby čištěny docela často ikdyž přímo k ventilatoru se dostat nejde respektive jde ale to bych musel rozebrat cely notas ty zakladni šroubky ze zadu mě pusti akorát tak k ramce takže vysavač to docela vysal :-)

08.03.2014 16:24
příspěvků:5 728

vysavač to nevysaje vůbec. Jestli to dělá po chvílce, tak je to prostě přehríváním a opravíš to tak, že prostě vyčistíš chladič...

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace