Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Programy 32bit pod 64 bit OS

Programy 32bit pod 64 bit OS

11.07.2014 19:08
příspěvků:37

Měl jsem programový modul Win, který umožňoval chod 32 bitových programů pod Win7/64b. Modul jsem si omylem vymazal a než jsem na to přišel zapomněl jsem, jak se jmenoval. To zas není divné, jemi 77 let a s tou pamětí už to občas je trošku blbé...

Nemáte někdo páru, jak se ten adaptér jmenuje a kde ho lze stáhnout?

12.07.2014 08:13
příspěvků:5 728

32bit aplikace jdou nativne pustit pod win7 64bit.

Nemyslel jste nahodou xpmode? Ten vam emuluje beh windows xp, v dnesni dobe skoro neni potreba.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
12.07.2014 08:32
příspěvků:37

Díky za odpověď. Musím připustit, že má domněnka asi není správná a příčina náhlého kolapsu 32bitových aplikací má jiné pozadí. XP jsem opustil, když vyšly sedmičky. Teď jedu na win7Pro64b. Pro mne je trága, že na úpravu obrázků jsem používal 15 let PHOTOSHOP6CS a jiné free - GIMP, Zoner, MSPM nemají některé oblíbené funkce. Ostatní (většinou hry a hříčky) bych oželel... napadá mne teď, že Adobe udělala nějaký krok, který se takto projevil. Ještě jednu věc: kde se ukládají screeny? u Photoshopu se snadno vkládaly do nového okna...

No dost, dík za názor. Pokud bys měl ještě nějaký nápad či radu, budu ti vděčen (nevím, co si za to koupíš

12.07.2014 08:50
příspěvků:5 728

Ten xp mode funguje uvnitr windows 7, vlastne poustite operacni system v operacnim systemu. Ten photoshop by v nem mel jet. Jediny co je nevyhoda, tak je trosku delsi pousteni toho programu pod xp mode.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
12.09.2014 06:40
příspěvků:37

Dneska mne systém pozval k návštěvě. Já sem chodím, když jsem s rozumem v koncích, jinak nezacláním. Dnes jsem se vrátil sem a patří se, abych napsal výsledek. Photoshop šlape, není to sice verze 6, ale 7, ale tak dalece to nevadí... spravila to nakonec úprava velikosti písma (!!!) v ovládacím panelu nvidia (což ovšem nechápu...) a dík, Radku.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace