Úvod > Fórum > Software > Ostatní > Program pre videá

Program pre videá

05.04.2010 01:46
příspěvků:8

TAk čus chalani rad by som sa dozvedel od vas ci neviete o nejakom dobrom programe na strihanie videa a spojenie viac videí tieto dva prvky su najdolezitejsie.Takze dakujem velmi mi to pomoze.

05.04.2010 14:00
příspěvků:208

Chceš niečo robiť a vobec nenapišešjako by si chcel to video davať do notbuku alebo deskopa, či použiješ FireWire alebo usb a čo a jake kable maš ku kamere, jaky maš operačny system v počitači, dakedy som použival Adobe Premiere 6.0 cz a bolo to ku strihovej karte DV-200 ktora fungovala pod Win98,WinME98,Win2000 a WinXP, dnes dostaneš k notbuku kupit expres card 2 x 1394a + USB /34 bud zo strihovím software alebo bez neho, funguje pod WinXP, vista a ked chceš na tom prevadskovat W7 tak si mosíš na to stiahnuť ovladač od vyrobcu, ku deskopu buď si kupiš strihovu kartu ku ktorej je strihoví software a jeho cena je od toho čo chceš na tom prevadzať, dostaneš kupiť aj kartu z FIREWIRE ktora stoji zhruba 12€ do deskopa, je bez software a nieje problem si software pohladať po nete a hlavne su na ruskích strankach, inak deď chceš take niečo zostrihat a zlepiť tak ten zaklad máš vo viste alebo W7 a možeš to aj robit nahravanie i vypalovanie v Nero, programov na nahravanie videa i strich videa je mnoho, ku strihovemu software musí byt aj HW vybavení počitač ako procesor, ramky, grafiska karta, chipset v zakladnej doske, velkost HDD, pri Pentium III to mosela byt doska ktora mala chipset 815 intel to je prikladom že vtedy som taku dosku mosel kupiť pre 10rokmi a odvtedy počitače rapidne pokročily vpred vyvojom, ku strihovemu software budeš potrebovať aj konvertor do jakej podoby to chceš-VCD,SVC,DVIX,DVD,BURAY, jednoduchy program na strih videa je Pinanclle 14 dokonca v češtine.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace