Úvod > Fórum > Hardware > Síťové prvky > Prodloužení UTP kabelu

Prodloužení UTP kabelu

25.07.2011 20:20
příspěvků:3

Zdravím, potřeboval jsem si prodloužit kabel na internet, abych si mohl dat pc do vedlejší místnosti, tak jsem si koupil 10m utp kabelu a k tomu spojku RJ45, ale s timto prodloužením mam nějak nestabilní internet, pořád padá a načítá síť, chvilku to jde, pak zas ne ... nevite čim to je? Diky

25.07.2011 21:32
příspěvků:5 728

spatne udelany koncovky. muze to vest okolo neceho rusiveho (mikrovlnka, el.zasuvka,...), zkus ten kabel vest jinak

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
25.07.2011 21:36
příspěvků:3

něčeho rušiveho.. tahne se to po zemi, jediny co tam je tak asi 20cm od toho je krabička z telefonu pevné linky... nepomuže třeba koupit lepší kabel?

25.07.2011 21:51
příspěvků:3

btw. ten kabel jsem koupil za 90kč , 10m, a je to made in china, na omak ten kabl teda taky neni dvakrat pevnej...

05.09.2011 13:29
příspěvků:13

Podle me to jsou spatne nacvaknuty konektory, u par compu uz jsem to ve firme opravoval. Ono to vypada ze barvicky jsou dobre ale ta celist v konektoru presne netrefi kabel... V praxi se pak porad prepina sit jako by jsi kazdou sekundu vytahnul a zacvaknul sit. kabel. U novejsich notasu se ten kabel jevi jako ze je v poradku a vsechno funguje ale u stolniho PC mi to vzdycky takhle blblo.... po precvaknuti konektoru se vetsinou chyba odstranila.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace