Úvod > Fórum > Hardware > Ostatní > problémy se zvukem

[VYŘEŠENO] problémy se zvukem

Dotaz vyřešen reakcí: 03.07.2015 20:30

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.

Témata diskuze jsou zamykána automaticky po dnech bez reakce.

03.07.2015 17:54
příspěvků:5

Zdravím

Dnes jsem po zapnutí počítače zjistil, že mi nejede zádný zvuk. Zkoušel jsem proto přeinstalovat driver, zkontrolovat aktualizace, podívat se jestli je všechno zapojený správně, hledat podporu u MS, a nic. Kdzž jsem zkoušel něco zapnout např hudbu, v ekvalizéru to ani neukazovalo zádné známky hrající hudby, prostě level of sound, ale je divné že mikrofon zapojený dos tejné zvukové karty funguje normálně. Zvuková karta ja Sound Blaster Z.

Děkuji

03.07.2015 18:44
příspěvků:5

haha update - teď už v ekvalizeru vidím že hraje hudba , zvuky atd, ale pořád nic neslyším ! :-D

03.07.2015 18:58
ověřen
příspěvků:2 090

Je to PC nebo notebook?

Jestli PC, zkus reproduktory jinde (třeba v telefonu). Pokud nehrají jsou v čudu, pokud v telefonu hrají odešla zvukovka.

Podotýkám, že mikrofon klidně půjde i na vadné zvukovce, má své vlastní obvody, které s výstupem zvuju nesouvisí.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
03.07.2015 19:09
příspěvků:5

ano, reproduktory hrají. Je nějaký způsob jak jinak určit že zvukovka odešla ? moc se mi tomu nechce věřit, vim že všechno může odejít, ale .. :-D Jo , možná jsem zapoměl zmínit že používám testovací build windows 10, ale stalo se to docela náhle, bez updatů

03.07.2015 19:22
příspěvků:5

toto mi vyleze kdzyž se pokouším o troubleshooting http://gyazo.com/0fcf1b580e06cfa324e780f0ad082d59

03.07.2015 20:12
ověřen
příspěvků:2 090

Jestli máš možnost, vyzkoušej nějakou PCI zvukovku. Když půjde, je to vcelku jasné. (I když já to považuji za jasné už teď.)

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
03.07.2015 20:30
příspěvků:5

hah, zvukovkou to není ( ještě aby, půl roku stará za dva litry ;) ) bylo to windowsama, downgrade zpět na 8.1 pomohl :-D

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.

Témata diskuze jsou zamykána automaticky po dnech bez reakce.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace