Úvod > Fórum > Hardware > PC - desktopové počítače > Problémy se zapínáním PC

Problémy se zapínáním PC

01.03.2012 22:31
příspěvků:8

Zdravím mam takový problém když zapnu pc tak vše naběhne v pohodě ale jakmile ho restartuju tak se mi neukáže nic na monitoru ale HDD jede.Stává se to třeba po 2x restartu a nebo i víc a i mín.Když se to stane musím čekat třeba 15 minut než znova naběhne.Zkoušel sem jinou grafiku a furt to samé jiný RAM a furt stejné takže sem uplně na dně.Deska by měla být MSI 845p neo CPU je pentium 4 2.8GHz HDD mam 2 ale i když odpojím jeden tak stím druhým to dělá to samé jeden hDD je nějaký ST340016A a druhý je WDC WD400BB-00JHA0 a grafika Nvidia geforce 6600 256mb. Zvuková i sítová karta inegranovaná.Možná sem to rozepsal moc do podrobna ale myslím že to bude potřeba Díky

02.03.2012 07:51
příspěvků:5 728

Zkusit upgrade biosu. Ale spis bych to tipl na spatny kondenzator-mrkni se na zakladni desku, jestli neni nejaky vytekly. PC uz mas urcite vic jak 7 let, tak se to da ocekavat ze nepojede tak jak ma

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
02.03.2012 09:28
příspěvků:8

Zkusím upgrade...Kondenzátory vypadaj že sou v pořádku a abych ti řek pravdu já sám nevím kolik by mu mohlo být protože sem si ho sestavoval sám a je poskládanej z více pc...

02.03.2012 09:33
příspěvků:8

koukám že tenhle kluk má stejný problém http://pc.poradna.net/q/view/516161-problem-se-zakladni-deskou-zrejme-spatny-kondenzator já bych ho určitě zvládl vyměnit ale vubec nevím který by to měl být...

02.03.2012 15:00
příspěvků:5 728

ja mel to stejny, byli spatne kondiky-nemusi byt uplne vytekle, ale staci ze jsou nafoukle.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace