Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Problémy s Windoes Media Player

Problémy s Windoes Media Player

02.10.2010 19:00
příspěvků:4

Čau, mám několik problému s WMP a byl bych moc rád, kdyby mi je někdo pomohl vyřešit:

1) Knihovna videí ve WMP neukazuje žádný videa, ikdyž v knihovně ve Windows 7 jsou.

2) V knihovně hudby ve WMP mám celkem tři písničky, který nejdou přehrát, a ani odstranit. Jednu z toho ani nemám v PC a zbylý dvě tam mám, ale nejdou do knihovny znova nahrát.

3) Nemůžu nahrát do knihovny ve WMP jedno album, ale pustit si ho ve WMP můžu normálně.

Děkuji za všechny rady.

02.10.2010 23:27
příspěvků:118

<fieldset><legend>Korialis</legend>Knihovna videí ve WMP neukazuje žádný videa, ikdyž v knihovně ve Windows 7 jsou.

zkus se podívat, jestli máš v knihovně médií (konkrétně videí) nastavenou správnou cestu, kde máš videa.

Ve WMP kliknout v liště na "Uspořádat" pak "Spravovat knihovny" - "Videa"... a tam bys měl mít zadanou složku, kde jsou umístěné videa. Jestliže je to správně nastavené, videa by v knihovně videí ve WMP měli být zobrazeny.

http://img137.imageshack.us/img137/4595/scrj.th.jpg

Přidání alba do knihovny je automatické, album musí být opět ve složce, která je nastavená jako knihovna médií - hudby "Uspořádat" - "Spravovat knihovny" - "Hudba"...

03.10.2010 08:10
příspěvků:4

Tohle všechno mám správně, ale ze záhadných důvodů to stávkuje.

03.10.2010 10:10
příspěvků:4

Tak už to funguje.. dočet sem se, že je zapotřebí vymazat databázy WMP, a to také pomohlo, díky za pomoc.

03.10.2010 10:53
příspěvků:118

<fieldset><legend>Korialis</legend>Tak už to funguje.. dočet sem se, že je zapotřebí vymazat databázy WMP, a to také pomohlo, díky za pomoc.

OK, kdyžtak sem napiš postup jak jsi to provedl, pro další, kteří by měli stejný problém. Já to také například nevím, jelikož WMP zásadně nepoužívám. Je mnoho lepších programů...

03.10.2010 11:27
příspěvků:4

http://social.answers.microsoft.com/Forums/cs-CZ/windowscscz/thread/19fb7a99-fa13-4b8d-b89d-fe85a2de6341

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace