Úvod > Fórum > Hardware > Síťové prvky > Problémy s rýchlosťou internetu

Problémy s rýchlosťou internetu

24.03.2016 20:29
příspěvků:11

Zdravím! Raz som už podobnú tému zakladal, no nič sa mi nepodarilo vyriešiť. Tak to poviem ešte raz...súčastné internetové pripojenie vlastním už asi 1 alebo 2 roky. Zo začiatku mi dokázal internet sťahovať aj 7Mb/s. Potom sa to postupne znižovalo a bol som spokojný aj s rýchlosťou 1Mb/s. No momentálne je rýchlosť ani nie 250Kb/s a aj samotné načítavanie stránok je neuveriteľne pomalé...neviete čím to môže byť? Môže to byť aj tým, že sa mi niekto pripojil na Wi-Fi (totiž mám WiFi-router a z neho vedie LAN kábel do môjho Destopu)? Alebo mám volať poskytovateľovi? Mohlo sa stať že ma ´´oberá´´ o rýchlosť on? Budem vďačný za všetky rady. :-)

Intel Core i5-4460s 2.9GHz, Windows 8.1 64-bit, 8 GB RAM, Nvidia GeForce GT 720 2GB
25.03.2016 07:21
ověřen
příspěvků:4 972

Na internet máš jistě smlouvu kde máš nějakou rychlost uvedenou. Ano zavolej poskytovateli, ten se na to podívá.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace