Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Problémy při instalace Win 7

Problémy při instalace Win 7

02.12.2015 23:08
příspěvků:4

Zdravím,

chtěl bych poprosit o radu. Mám problém s PC, kdy po instalaci Windows 7 mi nefunguje nic z ovladačů a to ani WIFI a USB porty. Divné je, že v průběhu instalace mi funguje myš (připojená přes usb port), ale po spuštění windows nefunguje.

Vzhledem k tomu, že mi nefunguje jak internet (WIFI a ani přes kabel), tak i USB, nejsem schopný do počítače nahrát žádné ovladače.

Nenapadá vás, kde by mohl být problém a jak toto vyřešit?

Díky moc

03.12.2015 05:20
ověřen
příspěvků:4 972

Ten systém je legální? Dej sem screen nebo fotku ze správce zařízení.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
03.12.2015 17:20
příspěvků:4

Nejdřív jsem zkoušel instalaci z legálního cd, to nefungovalo. Následně jsem si stáhnul instalačku z torrentu a vytvořil bootovaci USB flashku a stejný výsledek.

Můžu zkusit vyfotit obrazovku mobilem, jinak ten screen neudělam a pošlu fotku.

03.12.2015 18:53
ověřen
příspěvků:4 972

Vyfoť.¨

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
04.12.2015 17:25
příspěvků:4

Tady je screenshot, snad to pomůže:
http://postimg.org/image/56rj2gwkt/
Díky moc!

04.12.2015 17:36
ověřen
příspěvků:2 090

Typ základní desky (pokud možno přesný)??

Pak by nemusel být problém Ti pomoci.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
04.12.2015 18:00
ověřen
příspěvků:4 972

Nainstaluj ovladače.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
04.12.2015 18:02
ověřen
příspěvků:2 090

Neblbni, nemá USB ani net, tak zatím neví jak.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
05.12.2015 16:53
příspěvků:4
satam | 04.12.2015 17:36

Typ základní desky (pokud možno přesný)??

Pak by nemusel být problém Ti pomoci.

Jedná se o tento notebook - http://www.czc.cz/dell-inspiron-n5110-queen-15r-cerna_9/103731/produkt. ALe bohužel tam nepíšou, co je to za desku. Našel jsem sice tohle, ale předpokládám, že tam může být i jiná - http://www.ebay.com/p/Dell-G8RW1-Socket-988-Intel-Motherboard/116289711?

Díky

05.12.2015 17:21
ověřen
příspěvků:2 090

Když je to notebook, tak proč to nenapíšeš hned do prvního dotazu, a to nejlépe rovnou včetně typu? Mohli jsme ušetřit spoustu času.

Snad máš W7 64bit (taky mělo být hned v prvním dotazu!), pak ovladače najdeš tady http://supportdell.net/?s=Dell+Inspiron+N5110+Win7 Na straně 4 je mj. ovladač USB.

Dále předpokládám, že Ti funguje DVD/CD mechanika, tak ty stažené ovladače vypal na CD nebo DVD-RW a z něj nainstaluj do Tvého notebooku.

Pak se ozvi, jak jsi dopadl

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
12.12.2015 17:20
příspěvků:513
fury | 02.12.2015 23:08

Zdravím,

chtěl bych poprosit o radu. Mám problém s PC, kdy po instalaci Windows 7 mi nefunguje nic z ovladačů a to ani WIFI a USB porty. Divné je, že v průběhu instalace mi funguje myš (připojená přes usb port), ale po spuštění windows nefunguje.

Vzhledem k tomu, že mi nefunguje jak internet (WIFI a ani přes kabel), tak i USB, nejsem schopný do počítače nahrát žádné ovladače.

Nenapadá vás, kde by mohl být problém a jak toto vyřešit?

Díky moc

netreba davat drivery druhych stran, pretoze win by mal mat v sebe uz predinstalovane na niekolko rokov dozadu, jedine sa mohla stat chyba a tym je ze ntb mohol byt novsi a win ma drivery do casu jeho vydania, teda pokial nemal uz v instalacke aktualizacie ale to pochybujem a mozno preto ti to nedalo ovladace lebo v tom case ked vysla ta instalacka tak ta sietovka atd este nebola na svete...

poradim ti stiahnut si original win8 z microsoftu napr na flashku, to potom vykopci niekde na usb a dohodis tam nejaky subor atd... potom nainstalujes original najnovsi win8 alebo 10 s aktualnymi ovladacmi len nebudes ho mat aktivovany, pretoze to nevypyta serial kluc,cize skusit mozes atd...

tu je navod ako na to: http://www.cnews.cz/navody/jak-nainstalovat-windows-8-bez-zadani-produktoveho-klice

potom sa ozvi ;-)

i5 6600k, MB: MSI mortar, Msi GTX 1060 Gaming X 6GB, 2x8GB ddr4 2133mhz, SSD Intel 535 120GB, 1TB SSHD + 640GB HDD,na vodnom chladeni cooler master seidon v2 vetrak Noctua 120mm industrial 3000rpm...Zallman 600W vychodena priemyslovka so zameranym na pc systemy, posledne dva roky uzsie zameranie na sietove systemy Cisco
12.12.2015 17:25
ověřen
příspěvků:2 090

Jednak třeba tazatel W8 (W8.1) vůbec nechce a jednak tady navádíš k nelegální činnosti.

Takže si to buď smaž sám, nebo čekej sankce od admina!

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
12.12.2015 18:09
příspěvků:513

ty o com tocis? jakze navadzam k nelegalnej cinnosti? tym ze nezadas serial kluc a vyskusa ci pojdu drivery tak to nieje nelegalne a to ja niesom kto tu daval windows z torrentu ;-), ja mam legalne zaplateny windows 10 v plnej cene, aj blocek ti mozem ukazat :-D, cize sa mi tu neohanaj sankciami ;-)

ps: nezavadzam ho aby nahodil crack na windows, len aby nahodil aktualny windows bez potreby nelegalneho odomknutia win, to je rozdiel a zasadny ;-), pricom pri win7 bola moznost instalaxie bez instalacneho kluca, cize dalsia vec, tym ze to iste spravi na win8 to je to iste... mier :-)

i5 6600k, MB: MSI mortar, Msi GTX 1060 Gaming X 6GB, 2x8GB ddr4 2133mhz, SSD Intel 535 120GB, 1TB SSHD + 640GB HDD,na vodnom chladeni cooler master seidon v2 vetrak Noctua 120mm industrial 3000rpm...Zallman 600W vychodena priemyslovka so zameranym na pc systemy, posledne dva roky uzsie zameranie na sietove systemy Cisco
12.12.2015 18:49
ověřen
příspěvků:4 972

Proboha? Co to je za radu že Win má ovladače v sobě? Mám tam nějaké základní, ale stejně je třeba stáhnout ovladače podle typu notebooku.

Pochopitelně pokud má W7, apk upgrade na W8, 8.1 je zcela legální.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace