Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > problémy po přeinstalu win 7

problémy po přeinstalu win 7

09.03.2014 22:49
příspěvků:2

Ahoj, přeinstalovala jsem si systém windows 7 z Profesional na Ultimate a nyní se vykytly 3 problémy, které jsou podle mne uživatelsky velmi nepohodlné. Děkuji za všechny rady :-)

Jen ještě poznámka - ovladače jsem stáhla a naistalovala všechny podle doporučení výrobce - notebook HP Probook 4510 s (32bit)

1) mám nastavené rozlišení 1366x768, které je podle mne asi nejpřirozenějsí, ale neustále mi to hlásí, že doporučené nastavení je 1024x768 což je blbost protože to je 4:3.

Co s tím? mimochodem mám obrovský ikony a nikde jsem nenašla jak to zmenšit, ale to je fuk.

2) Nejhorší věc co mi asi vadí je to, že při přehrávání jakéhokoliv videa běhají přes okno čáry - jako kdyby monitor nestíhal zobrazovat pohyb. Je jedno jestli je to video v počítači nebo na youtube.

3) počítač nerozpozná jestli jsou tam sluchátka nebo ne. Taky jsem hledala všude jak to šlo v nastavení zvuku i v ovladači, ale když zapojím sluchátka, tak to do nich sice hraje, ale dříve si nastavení pamatovalo úrovně zvuku, takze kdyz jsem zapojila sluchátka, hlasitost se upravila tak, jak byla nastavena naposledy pro sluchátka a při vypojení se to vrátilo do natavení pro reproduktory. Teď to nejde.. nyní když zapojím sluchátka, tak to většinou začne hrozně řvát a tak...

díky všem za rady, doufám že nebudete mít řeči protože by to mohly bát stupidní otázky a tak, ale ne každý se rodí jako IT superhrdina. Díky.

10.03.2014 13:09
ověřen
příspěvků:1 280

Zdravím,

Po reinstalaci počítače je nutné nainstalovat ovladače. Napište prosím typ vašeho notebooku. Evidentně vám chybí ovladač Chipsetu, Grafické a zvukové karty..

CPU: Intel Core i5 3330 RAM: Corsair 2x4GB DDR3 1333MHz CL9 MB: Gigabyte B75M-D3H, s.1155, DDR3, mATX GK: AMD r7 260x 2gb, Zdroj: Fortron FSP500-60GLN Disky: Hitachi 160GB + Seagate 500gb OS: Windows 7 Ultimate 64bit, Windows 10 Pro 64bit
10.03.2014 13:26
příspěvků:2

No já si nainstalovala všechny doporučené ovladače přímo ze stránek HP přímo podle sériového čísla http://h20566.www2.hp.com/portal/site/hpsc/template.PAGE/public/psi/swdHome/?sp4ts.oid=3934829&spf_p.tpst=swdMain&spf_p.prp_swdMain=wsrp-navigationalState%3DswEnvOID%253D4055%257CswLang%253D%257Caction%253DlistDriver&javax.portlet.begCacheTok=com.vignette.cachetoken&javax.portlet.endCacheTok=com.vignette.cachetoken

Jedná se o HP Probook 4510s

Kdyby jste měl pro mne řešení byla bych vážně ráda. Řekla bych že moje znalosti malinko převyšují běžného uživatele, ale asi vážně ne zas až tak moc. Prostě nevim co s tim.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace