Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > problem zo spustenim hry

problem zo spustenim hry

15.11.2016 14:31
příspěvků:3

dobry den neviem si radi pri spusteni hry red alert 2 yuris revenge ....je to stara strategicka hra ktora ma neomrzela no na win 7 mi ti islo v pohode teraz ked som si musel aktualizovat na win 10 nejde mi to stiahol som uplne nove ovladace pozerla navody na spustenie hry a stale mi to nejde nvm ci je to chyba win 10 alebo samotnej hry...ak ju spustim zacne pisat loading ak docita zrazu sekne pocitac pracuje ale nic dalej sa nedeje vsetke postupi som spravne robil tak nvm preco je zrazu problem pri nacitani hry

15.11.2016 14:44
ověřen
příspěvků:4 972

Ahoj,

vy na Slovensku nemáte velká písmena a tečky na ukončování věty? Já to četl 4x, než jsem tvůj dotaz pochopil. Jaká máš systém? Zkusil si to v režimu kompatibility?

Už mi došlo že máš W10. Tedy zbývá ta kompatibilita.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
15.11.2016 16:37
příspěvků:3

ano ja ukoncujem veku takto{...} je to lahsie a zjednodusene ale to je jedno ...ano mam W10 pozrel som to cez kompalibiti a je tam maximalne do W8 nastavenie ako to mam urobit aby to proste slo aj na W10 ? je nato niejake riesenie ?

15.11.2016 16:41
ověřen
příspěvků:4 972

Tak si piš třeba čínsky, ale já se ti přizpůsobovat nebudu. Buďto budeš psát česky, nebo slovensky.

Samozřejmě že pokud máš W10, musíš vybrat kompatibilitu s W8 /8.1/

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
15.11.2016 17:14
příspěvků:3

ja pisem po slovensky a myslim ze ked davam na konci bodky nic nieje natom zleho ...

ked som dal kombi. W8 stale to ide rovnko

15.11.2016 17:20
ověřen
příspěvků:4 972

Dobry

neviem si radi pri spusteni hry red alert 2 yuris revenge . Je to stara strategicka hra ktora ma neomrzela, no na win 7 mi ti islo v pohode teraz ked som si musel aktualizovat na win 10, nejde mi to. Stiahol som uplne nove ovladace pozerla navody na spustenie hry a stale mi to nejde.Nevím ci je to chyba win 10 alebo samotnej hry, ak ju spustim zacne pisat loading ak docita zrazu sekne, pocitac pracuje ale nic dalej sa nedeje. v

Vsetke postupi som spravne robil tak nvm preco je zrazu problem pri nacitani hry?

//Jsem si to přeložil//

Pokud nejde kompatibilita, pak nevím. Ony ta hra na W10 běžet nemusí. Zkusil bych nějaké herní fórum.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
16.11.2016 10:52
příspěvků:14

Mám také problém se starou hrou, která mi na win10 nejde. Příšel jsi na to, čím to teda je?

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace