Úvod > Fórum > Software > Problém se zvukem po výměně ramek
|<<1>>|

Problém se zvukem po výměně ramek

22.02.2015 16:16
příspěvků:13

Zdravím,

Vyměnil jsem si ramky z 2x 1gb DDR2 na 2x 2gb DDR2, od té doby co jsem to vyměnil mi nejde zvuk, dole v pravém sloupci mam u zvuku napsané "Není nainstalováné žádné výstupní zvukové zařízení". Občas když restartnu počítač třeba 5x tak z ničeho nic zas ten zvuk jde, ale je to různé, někdy nepomuže ani 10 restartů. Nevíte někdo co stim prosim?

Můj PC:
RAM - 2048mb DDR2
Procesor - Intel core 2 duo e4500
Grafika - nvidia GT 440 1gb DDR3
OS - Windows vista home premium 32bit

Zakladní Deska - Packard Bell BV PT890-8237A

Zdroj - Fortron ATX-300PNR 300W

22.02.2015 18:35
ověřen
příspěvků:1 873

Nainstaluj ovladače zvuku.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
22.02.2015 19:42
příspěvků:13

Tam mam další problém, stahl jsem si přímo z realteku AC 97 a když chci dat instalaci, tak se instaluje pak vyběhne okno, že "system windows nemuže ověřit vydavatele tohoto softwaru ovladače", dam přesto nainstalovat, ale tahle hláška mi tam skače stále dokola a prostě se to nenainstaluje.(Dělá to i u jiných ovladačů co jsem zkoušel) Zkoušel jsem to spustit jako spravce, UAC mam vyplé, zkoušel jsem vypnou ověření podpisu přes příkaz řádek, ale nic se nezměnilo, stále mi tam vyskakuje stejné okno. Nějaká rada prosím? Popřípadě jestli nemáte tip na nějaký ovladač, co bych mohl ještě zkusit, ta zvukovka je integrovaná a jsem si jistý, že ten ovladač co jsem tam měl byl od realteku. Předem diky

22.02.2015 20:12
ověřen
příspěvků:44

http://www.slunecnice.cz/sw/slimdrivers/

Tohle používám pro aktualizaci ovladačů. Vyhledá nejvhodnější ovladače. Používám asi 5 let a nikdy žádný problém. Je to zdarma.

22.02.2015 21:10
příspěvků:13

vím že už jsem to jednou měl, stahl a nepomohlo a ted už tam nemam na výběr nic z audia... co si myslím tak mam nějaký problém co to blokuje, prtže včera mi po pár restartech ten zvuk šel a to jsem tam žádný ovladač neinstaloval. Už píši na druhé forum a stále nic. Snad mi někdo helpne. Ale díky za rady

22.02.2015 21:45
ověřen
příspěvků:44

Podíval bych se do správce zařízení.

22.02.2015 21:55
příspěvků:13

tam jsem to prohledal taky už hodněkrát, v řadiči zvuku, videa a her mam jen 4x Nvidia High Definition Audio, vubec mi to tam neukazuje zvukovku.

22.02.2015 21:58
ověřen
příspěvků:44

Zkus ještě levým myšidlem na ikonu zvuku-zařízení-reproduktory-povolit toto zařízení. Jestli máš nainstalovaný v počítači Bluetooth, tak to dělalo problém mě....

22.02.2015 22:17
příspěvků:13

Průšvih je že tam nemam nic, píše to-Nejsou nainstalována žádná zvuková zařízení. Prostě to vy padá, že mi chybí ovladač, ale zas nechapu, že se to občas po nějakém restartu nahodí a jde zvuk. Lámu si stim hlavu už 4dny a zatim se mi to v průběhu podařilo po nějakém restartu sprovoznit, buhužél dnes ani nahodou. :/

22.02.2015 22:23
ověřen
příspěvků:44

Jenže ty tam ovladač máš, zvuk občas jede. Pokud máš CD s ovladači, znovu nainstalovat desku. Nejdřív ale odvšivení antivirem a tímto já čistím registry, http://www.slunecnice.cz/sw/tweaknow-regcleaner/ Zkus to a uvidíš. Nikdo ti neřekne přesně čím to je. Zkus a uvidíš. A zkus taky vyhodit jednu z pamětí.

22.02.2015 22:26
příspěvků:13

No právě že už CD nemam,zkoušel jsem hledat, ale neúspěšně, ten pc je 8 let starý. Zkusim ten program.

22.02.2015 22:29
ověřen
příspěvků:44

Nejdřív ty paměti, po nich začal problém. Pak to ostatní.

22.02.2015 22:38
příspěvků:13

Paměti jsem zkoušel jen prohazovat a nic, a kdyby to šlo bez jedné paměti, tak se vyřeší zvuk, ale pak bych zas řešil ramky, takže nevim co je lepší ted :-D... Ale zítra to zkusím no, dnes už mam z toho hlavu jak balón. Jinak mazaní registrů nepomohlo.

23.02.2015 07:43
ověřen
příspěvků:1 873

Hmm, je to celé nějaké divné..
---

Ten úžasný čistič reg zase vyhoď. Používej nejlíp ccleaner když už free..

----

Pokud máš skype, zkus ověřit zvuk v něm, někdy se to pohne..

Jestli není ta zvukovka nějak poškozena..

----

Možná by mohla pomoci aktualizace bios, ale možná jednodušší by bylo zkusit nějakou externí zvukovku.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
23.02.2015 12:55
ověřen
příspěvků:26

Ten ccleaner je samo lepsi ,vse projed a poradne vycisti.Jinak nemyslim si ze RAMky budou mit vliv na zvukovku.Jinak kdyz nemas cd ,na netu je spousta driveru na zvukovku ,jen musis stahnout ty spravne :-)

CPU: Intel Core i5 4670K ,RAM: Kingston HyperX blu 8GB (kit 2 x 4GB) 1600 MHz ,MB: MSI Z87-G45 Gaming ,GK: MSI nVidia N760 TF 2GD5/OC Gaming ,Zdroj: Seasonic S12II-620 ,HDD: Seagate Desktop HDD 1TB ,OS: Windows 7 Ultimate 64bit
23.02.2015 13:21
příspěvků:13

No to je ono ja si stahl ty správné, ale ty mi píšou při instalaci, že "system windows nemuže ověřit vydavatele tohoto softwaru ovladače". A co jsem si stahoval jiné tak nefungovali, jestli by se ti chtělo, tak ocením když mi dáš na nějaký odkaz na ovladač pro mě, nahoře jsem psal základovku. Díky :-D

23.02.2015 13:52
ověřen
příspěvků:26

No je tezke na tyhle stare desky dohledat spravne ovladace ,ale zkousel jsem podle desky a chipsetu neco najit ...zkus tady neco stahnout ale nejprve vsechny co jsi instaloval...odinstaluj!!!

http://www.realtek.com.tw/downloads/downloadsCheck.aspx?Langid=1&PNid=23&PFid=23&Level=4&Conn=3&DownTypeID=3&GetDown=false

CPU: Intel Core i5 4670K ,RAM: Kingston HyperX blu 8GB (kit 2 x 4GB) 1600 MHz ,MB: MSI Z87-G45 Gaming ,GK: MSI nVidia N760 TF 2GD5/OC Gaming ,Zdroj: Seasonic S12II-620 ,HDD: Seagate Desktop HDD 1TB ,OS: Windows 7 Ultimate 64bit
23.02.2015 14:16
příspěvků:13

tyhle jsou prave ty co jsem stahl a nejde ten instal kvuli te hlasce, kdyby to slo nejak vypnout to zabezpeceni systemu windows aby to nehlasilo nic a nainstalovalo, ale jeste se mi to nepovedlo a to jsem zkousel docela dost veci. :/ ale diky

23.02.2015 16:57
ověřen
příspěvků:1 873

Nic ?

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
23.02.2015 17:06
příspěvků:13

Myslím že zvukovka poškozená nebude, prtže mi ten zvuk uplně celou dobu šel, pak jsem vyměnil ramky a od ty doby to nejde (občas po několika restartech jde). Kdyby byla odpalená nebo ja nevim co se stim dá udělat, myslím, že by zvuk nešel vubec. Jinak odinstalovaní všech ovladačů co jsem tam instaloval, jsem v ovladacim panelu-programy odinstaloval už vše a jinde nevím kde bych hledal, v tom řadiči zvuku, videa a her nemam tu zvukovku ukázanou vubec jen 4x invidia high definition audio. Co mi vrtá hlavou je, když mi ten zvuk jde občas tak tam někde ten ovladač bejt musí, ale nenašel jsem. Spíš uvažuji o přeinstalování na W7 a snad se problém vyřeší. Jinak nevím jak aktualizovat BIOS... :-D

|<<1>>|
Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.
Pokud budete vkládat odpověď bez znalosti dalších stránek můžete být mimo :)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace