Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Problém se zvukem a posléze i s přehráním videa

Problém se zvukem a posléze i s přehráním videa

24.03.2017 12:37
příspěvků:5

Dobrý den mám HP Presario CQ60 OS Windows 10.Po zapnutí běží vše v pohodě pokud pořád na něm dělám.Jakmile ale na chvíli přestanu cca 10 min. tak přestane fungovat zvuk a po chvíli i přehrávání videa.Po restartování je zase vše OK.Když zmizí zvuk tak i ikona zvuku dole na liště.Je to otravné neustále restartovat .Může mi někdo poradit?Předesílám že je mi 60 let a moc tomu nerozumím.Děkuji všem.

24.03.2017 12:58
ověřen
příspěvků:4 972

Zdravím,
je mi také 60 a něco :-)

To vypadá na systémovou chybu, která by měla jít opravit instalačním DVD, nebo se vypíná systémová služba Zvuky Win, možná je špatně nastavena. Ta musí být automaticky.

Dostaneš se tam tak, že pravou myší klikneš na Tento počítač, vybereš Spravovat, Služby a aplikace a pak Služby. Pak službu Zvuk Win nastavíš na automaticky.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
24.03.2017 14:44
příspěvků:5

Dobrý den tím to není Zvuk Win byl nastaven automaticky.Ale děkuji

24.03.2017 14:48
ověřen
příspěvků:4 972

Pak je třeba to opravit instalačním diskem s W10

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
24.03.2017 17:17
příspěvků:5

Dobře zkusím děkuji

24.03.2017 17:32
příspěvků:5

Tak Windows 10 jsem dostal zdarma .Původně jsem měl 7.Jinak nyní nejde ani video,Nezbývá mi než znovu restartovat.

24.03.2017 17:41
ověřen
příspěvků:4 972

Jak zdarma, restartovat,

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
24.03.2017 18:23
příspěvků:5

Po restartování vše OK.Ale je to jen na čas to je jisté.Ten OS W10 mi byl loni neustále nabízen .že je zdarma.Nechtěl jsem ho ale jednou jsem na něco klikl a on se nainstaloval.Stejně se mi s W7 dělalo lépe.No nic stejně děkuji musím si pustit hokej dokud jde zvuk.Pěkný večer.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace