Upoutávka
Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > problem se zvukem

problem se zvukem

05.03.2012 22:42
příspěvků:1

Zdravim,

mam integrovanou zvukovku na zakladce ASRock n68c-s ucc, k tomu win7 32bit. Zkoušel jsem už všechny mozne ovladace, ale vysledek je stale stejny. Mam bednicky 5.1 bezne hraji vsechny, ale cas od casu se behem prace ozve rana ze subwooferu a potom hraji uz jen dva predni satelity. Kdyz se potom prehodi v softu u zvkovky pocet beden na 2.0 a zpet na 5.1, tak uz hrajou zase vsechny. Nemohl by mi prosim nekdo poradit, cim by to mohlo byt ? Uz nevim co bych mohl zkusit. Zajimave je ze u win7 64bit to jelo naprosto normalne.

06.03.2012 03:17
příspěvků:1 279

Toto je bohužel dost specifický problém, jen se zeptám, zkoušel jste odinstalovat SW (ne driver) výrobce a nastavit počet reproduktorů jen ve windows?

http://www.nonstoppc.cz - Nonstop PC servis Praha a okolí - opravy PC a notebooků, odvirování, obnova dat, poradenství, pc sítě a wifi, instalace a reinstalace PC, čištění PC a notebooků, optimalizace chodu, upgrade PC
06.03.2012 22:16
příspěvků:15

ja mel podobny problem a bohuzel musim ti oznamit ze asi s tim nic nepude udelat podle mne a lidi kterym jsem to ukazoval jde jen o jedenu z nekonecna chyb Windowsu u mne to vyresil prechod na Linux

www.adamjak.net www.kam-na-svah.eu www.skr.sk
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace