Úvod > Fórum > Hardware > Síťové prvky > problém se zamrznutím internetu po spuštění on-line hry

problém se zamrznutím internetu po spuštění on-line hry

06.03.2007 12:53

(neregistrovaný)

zdravím,

mám takový problém:vlastním připojení od bluetoneSKY-Wifi 1024/256. Motorola Canoppy 5.7Ghz Běhá to vcelku dobře, ale poslední dobou když spustím multiplayer, konkrétně Call of Duty dojde k připojení a hra funguje normálně.Ovšem když ji opustím tak nejde načíst žádná stránka a je to jako zamrzlé.Toto trvá několik desítek sekund. Někdy musím počítač resetovat. Mam AMD Athlon64 3500+, MB.GA K8NS-939 NF3, 1G RAN,G-Force6600gtTDH,sít.karta Realtek RTL8139C+ Fast Ethernet NIC, sat.kartu SKYStar2, zvukovku SB X-FI EXTREME MUSIC, TV WinFast 2000xp. OS XP PRO. Používám originál hru i xp-čka. Už jsem přehrál několikrát xpčka, aktualizoval bios, stáhl a nainstaloval nejnovější ovladače od všeho co šlo, měnil síťovky. nejraději bych do to kopl.Jo ještě mám kerio a nod32, kerio mám plnou verzi a pro hru jej odblokovávám.Prosím nevíte někdo co stím?<span class="t-red">

11.04.2007 20:58

(neregistrovaný)

Ahoj

V počítačích se až tak moc nevyznám ale to už jsi možná zkoušel,já bych vypnul antivir,firewall a různé

automatické aktualizace.

Potom bych zkusil,jiný prohlížeč nebo vyčistit disk

,registr a pamět.

V nejhoršim bych nainstaloval windows a hru a nutný ovladače pro spuštění.

A potom bych přidával další věci a snažil se zjistit který program nebo ovladač to způsobuje.

Jestli zjistíš co to způsobilo tak mi napiš

55699@centrum.cz

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace