Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > Problém se zamrzáním her, nejdou nainstalovat nové programy

Problém se zamrzáním her, nejdou nainstalovat nové programy

18.02.2013 14:16
příspěvků:1

Ahoj,

Měla jsem problémy s přeskakujícím kurzorem a tak mi bylo doporučeno nainstalovat ovladač k TouchPadu Alps Driver R305170.exe, k videu Vedio_Intel_W84_X00_A01_Setup-5PHY2_ZPE.exe a ještě Intel-Driver R292253.exe odtud http://www.dell.com/support/drivers/...ieveState=True . Všechno po instalaci bylo ok, ale pak začaly zlobit dvě hry, které jsem si nainstalovala z CD ze SCORE. Jsou to ArcaniA - Gothic 4 (+ datadisk ArcaniA - Fall of Setarrif) a Painkiller Resurrection. Hry nejdříve šly spustit ihned, po instalaci ovladačů musím čekat na spuštění řekněme určitě tři minuty, to ale nevadí, kdyby se hra spustila, což se sice děje, ale když chci pokračovat v uloženém save tak to celé zamrzne, jediné co jde je, že hraje hudba pomůže jen ctrl+alt+delete kde mi správce úlohy ke stavu hry napíše, že prostě neodpovídá. Žádná okna s chybovou hláškou se mi nezobrazují. A taky nemohu stáhnout žádné nové programy, tedy stáhnout je mohu, ale nainstalovat už ne. Prostě mi to napíše, že program přestal pracovat, nereaguje Dále občas při zapnutí notebooku ho musím restartovat kvůli wifině, prostě facebook.com se mi načte, mohu se přihlásit, chatovat atd., ale žádná jiná stránka nejde načíst. Po restartu je to ok. Pomohl by mi s tím vším někdo? Mam Dell Vostro 3550 Win7 64-bit. Děkuji

Log: Dodám, pokud mi někdo prozradí povolenou příponu

23.03.2013 11:34
příspěvků:10

Ahoj. Tvůj prodlem dle mého spočíva v tom že počítač je už prostě "Zaplácanej". Zkus nejprv defragmentovat harddisk a pokud to nepůjde tak jednoduše reinstalovat Windows. Jinak, přeskakováni kurzoru je způsobeno takovým dementním (s prominutím) virem jehož cílem je naštvat -_-

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace