Úvod > Fórum > Software > Problém se startem PV

Problém se startem PV

28.11.2016 15:32
příspěvků:2

Zdravím, při zapnutí PC se objeví cmd a píše Invalid switch a hned poté se objeví okno, ve kterém je napsáno, že mě systém odhlasí a PC se vypne.

Dokáže mě někdo poradit co s tím ?
Mam win 8.

28.11.2016 15:39
ověřen
příspěvků:2 090

Popiš ten start trochu podrobněji.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
28.11.2016 16:04
příspěvků:2

Zapnu PC, přihlásím se, naběhne plocha objeví se CMD a píše to několiktrát pod sebou invalid switch a objeví se okno system se vypne kvuli systemové chybě a PC se vypne.

28.11.2016 16:25
ověřen
příspěvků:2 090

Sice nevím, co myslíš tím CMD, ale Tvůj popis nasvědčuje tomu, že havaroval systém a je nutné jej opravit nebo případně přeinstalovat.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
28.11.2016 16:39
ověřen
příspěvků:4 972

CMD je příkazový řádek. Něco jsem k tomu našel na webu, prozkoumej to.

https://www.google.cz/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=invalid%20switch%20cmd

Také bych to zkusil opravit pomocí instal. DVD

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace