Úvod > Fórum > Hardware > Problém se spuštěním PC

Problém se spuštěním PC

31.01.2015 22:01
příspěvků:5

zdravím, hrál jsem lolko, a najednou mi začaly blbnout textury a hra se sama shodila na lištu se zprávou, že nějaká funkce gravické karty zastavila (nevím co přesně tam bylo) a že byla obnovena. Při opětovném spuštění hry jsem měl pouze černou obrazovku, a nešlo nic udělat tak jsem restartoval pc a stalo se to samé. Tak jsem to zkusil restartovat ještě jednou ale počítač se vůbec nezapnul, pouze se aktivoval monitor a trochu se rozsvítil, ale dál nic. Zkoušel jsem akorát hodinu počkat, vytáhnout a vrátit baterku ze zákl. desky ale jinak neví co s tím. Předem děkuji za rady.

01.02.2015 09:30
ověřen
příspěvků:1 873

Máš možnost vyzkoušet i jinou graf. kartu? Nebo ji zkusit v jiném pc.

(Případně ji zkus jen vyndat, měla by najet intedrovaná)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
01.02.2015 09:56
příspěvků:5

Integrovanou asi nemám, jelikož po vytažení tý co používám nemám kam zapojit monitor. A zkusit jí jinde taky nemůžu bohužel :/

01.02.2015 12:06
ověřen
příspěvků:1 873

Co to je za grafiku, desku a jak je to s jejich věkem ?

(záruka? pokud je, mohl by ti ji prověřit prodejce )

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
01.02.2015 12:19
příspěvků:5

http://www.gigabyte.us/products/product-page.aspx?pid=3458#ov

Grafika Nvidia Geforce gts250
Obojí starý něco málo přes 4 roky

Na záruku se podívám, ale moc naděje do toho nevkládám

01.02.2015 16:02
příspěvků:5

Ted jsem si vsiml, ze se mi netoci vetracek u zdroje. Nemuze to mit nahodou spojitost? Je docela zaneseny ale nevim jak ho vycistit, zdroje se popravde trochu bojim :-D

01.02.2015 16:25
ověřen
příspěvků:1 873

Pokud se netočí a pc je zapnuté, spuštěné pak je tam chyba.

---
Vyčisti..

Vypnuté pc, odpoj od el. sítě a vyfoukat stlačeným vzduchem..

Nejlíp se nedotýkat uvnitř ničím el. vodivým a před čištěním se ujisti, že nejsi nabit statickou elektřinou, dotykem ruky na ústřední topení :-) , bacha i na akce s vysavačem !

jak tam přeneseš výboj máš zalíčeno !

Jsou na to tlakové vzduchové spreje, někdo používá třeba silnější fén, ale zase bacha na statickou elektřinu !

Já používám starý vysavač, kde se dá hadice vrazit na výfuk, na hadici mám na konci papírový kornout stočený na koncový průměr cca 1/2 cm, a takto docílím víc tlaku vzduchu pro vyfoukání, foukat na balkoně nebo venku :-)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
01.02.2015 17:16
příspěvků:5

Dobře, zkusím vyčistit a dám vědět, díky moc za rady :-)

Akorát mi furt nedochází, jakou by to mělo mít spojitost s těma problémama co mám. Moc se teda v PC nevyznám ale bez zdroje by přece PC vůbec němel jít ne?

01.02.2015 18:13
ověřen
příspěvků:1 873

Pokud byl pc vypnuto tak by se ventilátor netočil..

Zkontroluj při té očistě i kabely jestli jsou dostatečně zasunuty.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace