Úvod > Fórum > Hardware > Síťové prvky > Problém se síťovou kartou

Problém se síťovou kartou

25.05.2014 20:18
příspěvků:33

Omlouvám se za špatné zařazení do kategorií, ale můj příspěvěk mi nejde upravit...

Čaute všichni..

Po včerejší bouřce mi v kanceláři odešel modem společně s integrovanou síťovou kartou v PC. Modem byl v záruce takže jsem dostal nový...

Bezdrátová siť funguje normálně.

Vyndal jsem ze starého PC síťovou kartu Realtek RTL8029(AS) a dal jí do toho PC, co mám v kanceláři.

Když se chci tedy v kanceláři připojit na internet přes kabel, píše mi to "Omezené nebo žádné připojení".

Kabel jsem měnil, v BIOSU jsem integrovanou síťovku vypnul a odinstaloval od ní ovladače...

Problém vidím v ovladači na již zmíněné síťové kartě (Realtek RTL8029(AS)) Ovladače jsem stahoval z originální stránky Realteku, ale nebyla to normální instalačka, byly to soubory.

Prostě bych potřeboval nějaký vhodný ovladač, nebo nějaké řešení pro tento problém.

Má tedy někdo tuto síťovou kartu, setkal se někdo s podobným problémem, nebo prostě někdo ví co mám dělat?

Moje sestava : Základní deska: ASUS B85M-G CPU : Intel Core i5 4440 3.1Ghz RAM : Corsair 2x 4GB DDR3 1600Mhz GPU : ASUS NVIDIA Geforce GTX760 2GB HDD : WD 500GB Green CPU Chladič : Cooler Master Hyper TX3 Evo Case : Zalman Z9 Plus
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace