Úvod > Fórum > Software > Problém s win 7 na HP pavilion dv7

Problém s win 7 na HP pavilion dv7

22.03.2015 10:02
příspěvků:2

Zdravím,

mám jeden menší problém s kompatibilitou win 7 professional a mým notebookem. Jako základní win na notebooku jsem měl win 7 home premium. Po velkých problémech jsem se rozhodl, že ho přeinstaluji na win7 professional. Ve čtvrtek jsem ho tam nainstaloval a vše se zdálo v pořádku. Dnes (v neděli) se mi začal neskutečně sekat. Některé příkazy mají velkou prodlevu a hry se strašně sekají. Pořád stahuji a instaluji aktualizace, myslíte, že to může být i tím? Popř. co by to mohlo ovlivňovat?

Děkuji za rady.

22.03.2015 12:15
ověřen
příspěvků:1 873

Jestli se ti to nespouští jen na integrovaném jádru/kartě.?

V Catalyst Control Center, přepnout grafiku na výkonou.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
22.03.2015 12:28
příspěvků:2

Jak to prosím tě můžu zjistit?

22.03.2015 12:30
ověřen
příspěvků:1 873

Mrkni na to nastavení v > Catalyst Control Center, nastavit - přepnout na výkonnou grafiku amd.

Pokud to nemáš zatrženo tak to jede jen na jádro.

A doporučuje se i "aktualizovat bios", záleží jakou máš verzi (na verzi F.1A a vyšší) ..

----------
Ad : arwy | 22.03.2015 13:28:
Jak to prosím tě můžu zjistit?
------

Musíš si to ponastavovat, pokud to nemáš, nastavit zobrazení ikony aktivity jednotky GPU v oznamovací oblasti.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace