Úvod > Fórum > Hardware > Síťové prvky > Problém s wifi routerem ASUS RT-N10E

Problém s wifi routerem ASUS RT-N10E

19.09.2013 17:56
příspěvků:3

Ahoj, prosim Vás, mohl by mi někdo poradit s tímto problémem? Nikdo si neví rady :-(

Koupil jsem si wifi router od ASUS, internet sem s obtížemi rozjel v pohodě, následovně jsem chtěl jít hrát moje oblíbené online hry ( Trackmanii, League of legends, counter strike, atd..) ale jaksi mi to ve hře nedá přístup na net, takže ve všech hrách, co jsem zde uvedl mi to píše, že net nejde, což není pravda, když tu teď tohle píši :-D

Zkoušel jsem vypnout všechny brány firewall (v AVGčku, ve Windowsu a v uzivatelském rozhraní routeru), ale stále nejde.

Nevíte někdo, co mám dělat? Byl bych moc vděčný a omlouvám se za mojí částečnou negramotnost v textu.

20.09.2013 06:49
příspěvků:5 728

restartuj modem i router nejprv. Obcas to muze delat nejaky hovadinky...

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
20.09.2013 17:13
příspěvků:3

Díky, moc si cením tvojí odpovědi, ale modem nemám, ten patří firmě od které mám internet a v něm prý žádná chyba není (je na střeše). Router jsem restartoval tak 4x minimálně. Dokonce jsem ted router uplne odpojil, odinstaloval všechny jeho ovladače a stále žádná hra nejde. :-(

20.09.2013 18:49
příspěvků:5 728

a kdyz jses pripojenej naprimo (bez routeru), tak ti hry jedou? Jde o to najit, kde muze byt zakopanej pes.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
02.10.2013 16:58
příspěvků:3

Už jsem to nějak vyhackoval a jde to :-D Díky ale :-) v čem byl problém sám nevim :-D

05.06.2014 18:14
příspěvků:1

Mohl bych se taky zeptat zkusenejsich, jak nastavit tento router aby my vyhledal danou WiFi a pripojil se heslem na tuto sit? Diky

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace