[VYŘEŠENO] Problém s WiFi

Dotaz vyřešen reakcí: 09.06.2013 18:00

07.06.2013 20:01
příspěvků:542

Ahojte lidi, mám roblém.Vždy když na svém mobilu založím přenosný HotSpot WiFi, tak to sice na PC i na tabletu ukazuje, že je to připojeno, ale i přesto internet nereaguje. Nevíte, co mám mít zaplé? A potřebuji na to peníze v mobilu např. 24Kč=1h ?

Díky za odpovědi

GzM
08.06.2013 09:29
příspěvků:5 728

Pokud mas aktivovany internet v mobilu (napr 150MB mesicni fup), tak zadny poplatek neplatis. Pokud nemas aktivni internet a mas ho placeny, tak se rovnou na to vyprdni

a napis co mas za mobil a co pouzivas za aplikaci pro tethering (nektere androidy ho nepodporuji).

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
08.06.2013 16:13
příspěvků:542

<fieldset><legend>radeksima</legend>Pokud mas aktivovany internet v mobilu (napr 150MB mesicni fup), tak zadny poplatek neplatis. Pokud nemas aktivni internet a mas ho placeny, tak se rovnou na to vyprdni

a napis co mas za mobil a co pouzivas za aplikaci pro tethering (nektere androidy ho nepodporuji).

Mám to odzkoušený,že to v mém mobilu je jinak mám Samsung Galaxy Young GT-S5360 nebo tak tzn. mám Android a jinak, kde si mohu zakoupit internet v mobilu např. těch 150 MB? a kolik to stojí měsíčne u T-Mobilu jinak moc díky

EDIT:
Může mi na to někdo odpovědět?

GzM
09.06.2013 08:37
příspěvků:5 728

A internet mas nebo nemas aktivni? Podle me je problem tady v tomto (ze ho mas zablokovany).

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
09.06.2013 10:36
příspěvků:542

<fieldset><legend>radeksima</legend>A internet mas nebo nemas aktivni? Podle me je problem tady v tomto (ze ho mas zablokovany).

Mám ho zablokovaný (brali mi peníze každým dnem) Takže já musím do T-Mobilu a co tam mám říct?

GzM
09.06.2013 12:40
příspěvků:272

No, buďto si můžete koupit data, ale mě se spíše vyplatil přechod o T-Mobilu k Vodafone, číslo mi zůstalo stejné a balíček mám za 399kč (50volných minut, sms v síti zdarma a 150mb fup internet FUP-jakmile přesáhneš 150mb tak se ti rychlost sníží na polovinu)

09.06.2013 15:22
příspěvků:542

<fieldset><legend>cadej</legend>No, buďto si můžete koupit data, ale mě se spíše vyplatil přechod o T-Mobilu k Vodafone, číslo mi zůstalo stejné a balíček mám za 399kč (50volných minut, sms v síti zdarma a 150mb fup internet FUP-jakmile přesáhneš 150mb tak se ti rychlost sníží na polovinu)

to by bylo zase namáhavé, nebo ne? a ještě k tomu, všichni (co mám na mobilu) jsou u T-Mobilu takže by to bylo naprd

jinak na T-mobilu to stojí (pokud se nemýlím) 500 Kč (neomez. volání a SMS v síti,120 volných minut do všech sítí a 200 MB FUP) sem naštvvaný už jsem si říkal, že budu na dovolené pařit na internetu

GzM
09.06.2013 15:26
příspěvků:5 728

Staci premyslet... Jak by jses asi tak pripojil z mobilu, kdyz v nem mas zablokovany net

pokud mas u nich pausal, tak za 99kc mas moznost mit 400MB fup. Na hrani to ale neni a uz vubec nechapu, proc jezdit na dovolenou a tam parit

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
09.06.2013 15:35
příspěvků:542

<fieldset><legend>radeksima</legend>Staci premyslet... Jak by jses asi tak pripojil z mobilu, kdyz v nem mas zablokovany net

pokud mas u nich pausal, tak za 99kc mas moznost mit 400MB fup. Na hrani to ale neni a uz vubec nechapu, proc jezdit na dovolenou a tam parit

No,
1. Máš pravdu
2. Na dovči si chci taky někdy zapařit

3. Pořád mi nikdo neodpověděl na otázku CO jim mám na té pobočce T-Mobilu říct

GzM
09.06.2013 15:56
příspěvků:542

No, teď jsem konečně našel u T-Mobilu internet v zahraničí

Travel &amp; Surf 50MB
185,00 Kč / měsíc

50MB je nic, ale co by to mohlo vydržet? Chtěl bych jen občas jít na net kvůli pár browser hrám (sgwg a další) a youtubu. Vyplatí se to? Jedeme tam na 3 týdny takže podle mě dobrý

EDIT:

Jo, a nevíte, kolik mi to sebere MB když budu stahovat z Google Play?

GzM
09.06.2013 16:35
příspěvků:5 728

Na yt ti to vydrzi mozna 2 klipy. Ja nevim, ale uz hodne hotelu a apartmanu ma wifinu. Respektive jsem byl v chorvatsku 3x a vsude byl net.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
09.06.2013 18:00
příspěvků:542

<fieldset><legend>radeksima</legend>Na yt ti to vydrzi mozna 2 klipy. Ja nevim, ale uz hodne hotelu a apartmanu ma wifinu. Respektive jsem byl v chorvatsku 3x a vsude byl net.

Nojo, jenže mi jedeme ke známým a tam nemají

GzM
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace