Úvod > Fórum > Software > Ostatní > Problém s renderováním Vegas Pro 13

Problém s renderováním Vegas Pro 13

07.07.2014 17:51
ověřen
příspěvků:8

Ahoj, mám problém s renderingem u Vegasu 13.

Ať dělám co dělám vždy se video renderuje nějakou dobu a potom se to freezne a nabíhá pouze čas, ale procenta se nehýbou ani video.

Zkoušel sem to takhle nechat hodně dlouhou dobu ale beze změny, když na to kliknu tak se nic neděje a musím vegas vypnout přes správce uloh.

Myslím si že Softwarem to nebude protože jsem to zkoušel s w7 ultimate, w7 proffesional a windows8.

Takže já si video v mém pc pouze upravím, ale renderuju to na matky pc, která ho má o 90% horší.

Na obou PC je to instalované ze stejného souboru, na jednom jde a na jednom nejde. Ale zjistil sem že video které není nějak upravné se vyrenderovat dá, ale video které má nějaký přidaný text nebo zpomalení nebo nějaký efekt už vyrenderovat nejde, zkoušel jsem vegas pro 12 a vegas pro 13. Všude jinde mi to jde kromě mého pc na kterém sem nejčastěji.

Cpu:AMD FX-6350[4,2GHz],GPU:Gainward NVidia GTX760 4GB,Zdroj:Corsair cx 600 builder,Case:Xigmatek,Ram: Corsair vengeance CL9 1x4Gb 1600MHz,Chladič:Cooler Master hyper tx3 evo,Mainboard:Asus M5A97 M5A97,Disk:Western Digital
20.07.2014 14:32
ověřen
příspěvků:84

Zdravím,

Ve Vegas se podívej, jak máš nastavené scratch disky, zkontroluj volné místo na disku nebo pokud máš zapnuté renderování pomocí např. jader CUDA u Nvidie, vypni to a nech PC renderovat přes SW procesorem.

Jinak Google určitě pomůže.

GIGABYTE X79-UD3, Intel Core i7-3820, Nvidia GeForce GTX 650 Ti Boost, 8GB RAM, 1TB WD Blue, Arctic - Cooling i30 Pro, BenQ XL2411T, EPSON EB-X6, Cooler Master K350, Enermax NAXN 82+ 650W, LiteOn iHAS 120, Windows 7 Professional 64-bit
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace