Úvod > Fórum > Software > Problém s reinstalací Windows 7

Problém s reinstalací Windows 7

03.08.2015 19:43
příspěvků:7

Zdravím,

mám problém s notebookem Lenovo Ideapad Z500 infikovaným Trojanem.

Rozhodl jsem se přeinstalovat windows7 nicméně problém je,

že originál instal disc nejde z mechaniky načíst, objeví se pouze: Zmáčkněte jakoukoliv klávesu pro spuštění instalace a tímto to končí....černá obrazovka... Vydržel sem čekat pouze 30min.

Vytvořil jsem bootovací usb flash disc , nastavil v Biosu Usb boot a ten samý problém, po spuštění jen černá obrazovka, .iso obraz windows7 se vubec jakoby nenačte.

Nějaký nápad jak dále. Někde jsem četl podobný případ, prý problém s Biosem, ale jak toto vyřešit? Děkuji

03.08.2015 20:20
příspěvků:88

Vedle napájecí přípojky je takové malé tlačítko Jmenuje se myslím NOVO mělo by jít zmačknout nějakým párátkem nebo něčím takovým. Před zmačknutím musí být notebook vypnutý. Po zmačknutí a puštění se spustí recovery ze skrytého oddílu. Notebook by se měl obnovit do továrního nastavení.Snad to pomůže.

03.08.2015 22:00
příspěvků:7

Vím , tato položka tam myslím je vedle položel Bios menu, Bios Setup, apod. Vyzkouším. Každopádně děkuji a dám vědět.

05.08.2015 09:23
příspěvků:7
bass0009 | 03.08.2015 20:20

Vedle napájecí přípojky je takové malé tlačítko Jmenuje se myslím NOVO mělo by jít zmačknout nějakým párátkem nebo něčím takovým. Před zmačknutím musí být notebook vypnutý. Po zmačknutí a puštění se spustí recovery ze skrytého oddílu. Notebook by se měl obnovit do továrního nastavení.Snad to pomůže.

Tak bohuzel to vypise, chybi Bootmrg :-(
05.08.2015 15:55
ověřen
příspěvků:2 090

To znamená, že tam nemáš Recovery oddíl. Takže by měla jít instalace z originálního DVD.

Popř. z bootovacího USB, kde bude samozřejmě originální, legální OS.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace