Úvod > Fórum > Hardware > Tipy na hardware - ohodnocení PC sestavy > Problém s projekcí obrazu na LG TV

Problém s projekcí obrazu na LG TV

29.09.2020 19:21
příspěvků:1

Dobrý den.

Před pár dny jsem zakoupil televizi LG 50UN7300. Televizi jsem si, kvůli hraní nějakých her na kontrolleru v posteli, chtěl propojit pomocí Miracast s počítačem. Televize Miracast podporuje a PC podle DxDiag taky (Available with DHCP). Na PC se ale po kliknutí v Oznámení na Připojit ani Promítat vůbec nic neděje. Jakože vůbec nic. Žádný error, nic. Pomocí Win + P se mi ale nabídka zobrazí... není tam ale nikde Připojení přes bezdrátový monitor. Dokonce ani v nastavení při přidávání dalších zařízení se mi LG nechce ukázat v sekci Bezdrátový monitor nebo dok. Na TV mužů přehrávat videa, dívat se na fotky i pouštět písničky z PC a dokonce TV vidím v nastavení při přidávání dalších zařízení v sekci Cokoliv jiného. Zkoušel jsem i přes CMD udělat sfc a to mi opravilo nějaké špatné soubory, ale chyba pořád přetrvává. Zkusil jsem i resetovat firewall nastavení a restartovat poté router, ale toto taky nepomohlo.

Byl bych moc rád za jakoukoliv pomoc.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace